Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz manapság a trapéz szárú...

Gáz manapság a trapéz szárú nadrág? Hasonló, mint ez, csak drapp színben.

Figyelt kérdés
[link]
2010. febr. 9. 11:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkinek megvan a saját egyénisége, én sosem mentem a divat után, ha nem állt jól.Sokkal jobban tetszik a trapézszárú nadrág, mint pl a most divatos csizma nadrág.De ez csak a saját véleményem.Engem nem érdekel, hogy ciki vagy nem én ebben érzem magam jól. :)
2010. febr. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az első eltalálta a lényeget, amit a mai irrrtó divatos emberek nem képesek felfogni. Képes vagy azért csőnadrágban lenni, mert az a divat, miközben a trapézt szereted-és az áll jól?
2010. febr. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szinte csak trapézgatyákat hordok már vagy 10 éve. Ez áll jól, ez tetszik, imádom! Éppen ezért az utóbbi időben eléggé ideges lettem vásárlások alkalmával, mert mindenhol csak ez az undorító répaszár van. DE elvileg már újra divat is, szóval hordd csak bátran szerintem!
2010. febr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem, ez elegáns, sztem nemmegyki csakúgy a divatból. és ne a mai tinikhez viszonítsd magadat, más a tini divat és más a nők divatja. a tinik minden félévben vmi újat aggatnak magukra és egyik napról a másikra képesek átvenni az aktuális divatot. nemkell velük foglalkozni. ez a gatya jó, nyugodtan hordhatod
2010. febr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis csak válaszd meg az anyagát és a színét! Szerintem trapézban a fekete és a bézs a legjobb, semmiképpen se farmer anyagból vedd hanem inkább szaténból
2010. febr. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A trapéz állítólag visszajön a divatba, mert a csőgatyáknak befellegzett, nem igazán váltották be a hosszájuk fűzött reményeket, nem ment a bolt. szóval: nem ciki. De még ha nem is az lenne a divat, akkor se lenne ciki, ha jól áll. A képen látható gatya teljesen normális, nem az a hippi-s trapézos, szóval viseld bátran!
2010. febr. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%

hány éves vagy?

am hogy ha neked tetszik nem gáz.. ^^

2010. febr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%

szerintem kimondottan csúnya.

amikor még szinte csak trapéz szárú gatyákat lehetett kapni mert az volt a menő, én mindig addig mentem amég megtaláltam a legszűkebb szárút, és sokszor még azt is elvittem varrónőhöz. a sima csőszárú az még oké, bár nekem az se tetszik, de a trapéz szárú...

szerintem a répa szárú néz ki a legjobban, meg az csinos is mert kiemeli az alakom:) és ha vissza jön divatba a trapéz szárú én akkor is maradok a répaszárúnál.

ha neked tetszik nyugodtan hordhatod, ha jól érzed magad benne és jól áll, akkor egyáltalán nem gáz, én csak elmondtam a véleményem:)

jöhetnek a mínuszok...

2010. febr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyes tinik szerinte írtó gáz, ha valaki trapézgatyát hord, mert az nem "menőőőőő és divatos". Én meg ezeket a répagatyákat tartom gáznak. Szerintem nagyon jól néz ki, én imádom :D És fiatal vagyok :)
2010. febr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én utálom:S
2010. febr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!