Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok ilyen vagy ehhez...

Hol találok ilyen vagy ehhez hasonló férfi farmert? Hol érdemes venni férfi farmert? . Nos a linket a két farmer típusról alulra linkelem be

Figyelt kérdés
Olyan férfi farmert keresek amit tudok elegáns cipőhöz férfi csizmához és sportos utcai cipőhöz hordani egyaránt. Nos nekem ami a lényeg hogy olyan max 10 ezer forint legyen az ára, a szára ne legyen bő . A feketét előnyben részesítem viszont nem zárkózom el a más színektől sem.Na szval. vagy ilyen fajta farmer érdekelne [link] vagy ilyen [link] vagy még ilyen is érdekelne de ez tényleg csak alkalminak [link]
2015. febr. 1. 00:42
 1/7 anonim ***** válasza:

elegáns cipőhöz a szűkebb szárú lenne jó.

ennyire bő fazon bakancshoz jó.

amúgy tesco f&f,meglepően jó farmerek vannak sok színben,többféle szár szélességben.

2015. febr. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

USA-bol ebay-en rendelhetsz Levis 501-et olyan szinben, amilyen tetszik, a pontos meretedet, kb 16 ezerert szallitassal, mindennel. Ez A farmer...


Egyebkent "egyenes fazon" (straight leg) amit keresel, ez megy minden cipovel. Szukitett fazonut hetero ferfi nem hord.

2015. febr. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a Gapba veszem (Budapest Westend 3. emelete a Douglass felett) és nagyon megvagyok elégedve.

Sötétkék, nincsenek koptatások rajta és egyenes szárú.

Mindennel nagyon jól fog kinézni.

24/L

2015. febr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a válaszokat. Nos a szűkített farmerrel nincsen gondom viszont én úgy gondolom hogyha egy kicsit karcsúbb vékonyabb férfi lennék akkor jól állna viszont mivel van egy kis felesleg rajtam aminek a ledolgozásán rajta vagyok így még a szűkített farmer nem lenne az én stílusom. Viszont azt nem mondom hogy nem való férfiaknak mert vannak olyan farmer típusok a szűkítettben is amik nagyon jól néznek ki. Nos az üzleteket amiket írtatok megnézem őket.
2015. febr. 1. 21:16
 5/7 anonim ***** válasza:
501 Levi's fazon amire gondolsz. Nem nagyon éri meg rendelni 16k-ért. 23k szokott itthon lenni, de gyakran van kisebb akció. Cserébe van garanciád, fel tudod rendesen próbálni. Plusz, garantáltan eredeti. Westend-be van Levi's bolt. Kinézhetsz még a biatorbágyi outlet-be is, de semmivel se olcsóbb a farmer, mint Pesten...
2015. febr. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Cserébe van garanciád, fel tudod rendesen próbálni. Plusz, garantáltan eredeti."


Igen, neha learazzak 16-17-re, de szerencses vagy, ha pont a te meretedbol lesz akcios, meg MO-n altalaban 4-5 szinbol valaszthatsz csak. Uzletben felprobalhatod, majd azt a meretet rendelheted netrol. Van egy csomo megbizhato elado ebay-en, akiknek >99% az ertekelesuk, en ettol rendelek: [link]

2015. febr. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, ha akció van ekörül szoktam venni. Jó pár ruhadarabbal vagyok így, nem kapható itthon vagy olcsóbban kijönnék, de félek nehogy hamisítványt vegyek.

Jaj még a méret, ami fontos. 501-be nekem w34 kell, viszont 505-be a w33 is jó. Fazonba nem sok különbség van, talán az 505 ülepe kisebbre van véve...

2015. febr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!