Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miskolcon van olyan márkabolt...

Miskolcon van olyan márkabolt ahol SZÉP kártyát elfogadnak? (converse kellene) írjatok légyszi

Figyelt kérdés
2015. febr. 26. 14:14
 1/9 A kérdező kommentje:
fontos lenne
2015. febr. 26. 14:14
 2/9 A kérdező kommentje:
valaki írjon
2015. febr. 27. 13:23
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Írtam.
2015. márc. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem ilyenre gondoltam
2015. márc. 2. 15:54
 5/9 A kérdező kommentje:
na azért nem tűröm hogy így beszélj velem! feltettem egy kérdést ha nem tudsz hozzászólni ne tedd.. idióta mégis mi közöd hozzá mire költjük??
2015. márc. 4. 07:33
 6/9 A kérdező kommentje:
ha neked ku*vás akkor ne vegyél.. ENNYI
2015. márc. 4. 07:34
 7/9 anonim ***** válasza:
29%

Te tényleg ennyire nyomorék fa.sz vagy hülyegyerek? Nem tudod cipővásárlasra használni a SZÉP kártyát mert nem arra van, hanem szálláshely kifizetésére meg hogy elmenj étterembe.


Én telibeszarom, hogy milyen fost akarsz venni de ha tetszik ha enm nem dogják elfogadni, mert nem arra van.


Remélem eljut a gyenge éretlen elmédbe is.

2015. márc. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Utolsó te egy ritka nagy bunkó vagy.Miért ne lehetne olyan bolt ahol másra is fel lehet használni a SZÉP kártyát?Érdekes módon én nem csak kajára meg szállásra tudtam használni a kártyát,és nem, nem volt semmi mutyi a dologban.Nyilván azt nem tudtad,hogy ennek a kártyának van egy "szabadidő" nevű alszámlája, amit elég tág keretek között lehet felhasználni. Úgyhogy mielőtt le "nyomorék fa.szozol" egy ismeretlen embert,kicsit nézz utána a dolgoknak te szerencsétlen IQ bajnok.
2015. márc. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen utolsó teljesen igazad van :)
2015. márc. 24. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!