Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lehetnék reggae? Lány.

Hogy lehetnék reggae? Lány.

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy nem tudok semmit a reggae-ről, csak csak nem tudom, hogy pl.: rasta legyek, vagy hagyjam így a hajam, esetleg milyen ruhákat hordjak? És a kiegészítők?

Előre is köszönöm a tippeket. :)


2010. febr. 14. 22:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Meg fogod kapni azokat a szánalmas válaszokat, hogy "nem a ruha teszi", meg "azt érezni kell, nem úgy öltözni", meg "úgy öltözz, ahogy neked tetszik/jól érzed magad", de ne törődj velük. Viszont én sem tudom, hogy néz ki egy reggae-s lány, de semmiképp nem javaslom a négerek majmolását (pl raszta haj).


[link]


Érdekes olvasmány, eléggé black power dolog, az meg nem való fehérnek.

2010. febr. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

köszi szépen:D

hát igen, erre fel kell készülni:S

2010. febr. 15. 19:18
 3/18 anonim válasza:
89%

báá:D ne legyél már bohóc!


ez nem így megy hogy most fogom magam és "reggae lány leszek!

Különben is milyen az a reggae lány? Csak rastákkal baszik?:D (Bocs)



Egyszerűen úgy öltözködsz ahogy akarsz azt eszel iszol és szívsz ami jól esik és azt hallgatsz amit szeretsz

és úgy áll a hajad ahogy neked kényelmes !


Amúgymeg ha gondolod irj mailt és megnézem hogy jól állna e a rasta haj :) úgy is ezzel is foglalkozom :)

2010. máj. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:

elsőválaszadónak: eggyátalán nem a fekete népet majmolja egy fehér bőrű rasta.


És igen a feketék között is sok a rasszista ez tény de mindenhol jelenvan ez a társadalomban.


(Elöző voltam)

2010. máj. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Tudom, nem is úgy értettem, csak itt a városban is van egy csomó reggae, és ők "valahogy" öltözködnek... és ezért kérdeztem, hogy van-e valami különlegesség rajtuk a hajon kívül, meg stb.

Tudom, hogy ne a ruha a lényeg, de nekem számít sokszor a kinézet is, és nem csak az, hogy belül mit érzek, mert azt mások nem látják. És ez sokszor zavar.

2010. máj. 6. 21:18
 6/18 pompidu válasza:
nagyon egyszerű vegyük elsőnek a reggae miröl is szól? vannak ugye az alapok peace and bah ez annyit tesz béke és szeretett otvan a wangah minden isten egy és ugyanaz és respekt Ajót a másban tiszteld magadat na ez aszt jelenti h ami jót tisztelsz magadban anyira tiszteld másban is a jók mégha kevés is van benne... az öltözködés hátt nem tudom én pl szinesen járok pl zöld ujatlan bő poló farmer fejkendő :D én igy öltözök de az is igaz h pasi vok xD a stilusban annyi a lényeg h laza legyen nem kell szűk gatya vagy szűk felső jó laza legyen az a lényeg... amugy meg a "raszta haj" hát igen sokan igy hivják de igazi neve dreadlock a dread jamaicai angolba a hűséges rasztát jelenti a lock meg ugye a zár remélem tudtam segiteni Béke!
2010. júl. 3. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

nagyon köszi, már értem:):)

(ismertem már a dreadlock kifejezést:D)

2010. júl. 4. 21:11
 8/18 anonim ***** válasza:

Nem reggae lány, hanem rastafari ....

Igen, ez egy külön életérzés, egy külön érzés.

Voltam én is úgymond, még a mai napig ott van legbelül, de nálam most nem ez a fő domináns, ha nem akarsz dread-et lehetne először műrasztád, bár az cyber-goth jellemző.

De ahogy az egyik válaszadó mondtam, akármit csinálhatsz kívül, az belül van :)

2010. júl. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm!!! :):)
2010. júl. 23. 15:21
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
igen különös életérzés...teljesen elrugaszkodva a valóság talajáról.Béke és szeretet.....elég szürreális.Betépve ábrándozni egy szebb világról....nevetséges.
2010. júl. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!