Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti követitek a divatot?...

Ti követitek a divatot? Honnan öltözködtök?

Figyelt kérdés
vannak kedvenc márkáitok? a legújabb kollekciók szerint öltözködtök, vagy nem követitek a trendet? én netes outletekről szoktam rendelni, illetve turikban vásárolok nagy márkás ruhákat (pl: calvin klein, fred perry, kangol, levis)
2015. márc. 14. 21:36
 1/9 schocko ***** válasza:
22%
Nem követem, az gyerekeknek való...vannak kedvenc márkáim, pl Exxtasy, de általában elképesztően olcsón szoktam vásárolni utolsó példányokat...
2015. márc. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

turikban nem vasarolok, nem is kovetem a divatot de csak olyat veszek amit szeretek es ami illik hozzam (farmer,szovetnadrag,ingek,szoknyak de nem mini,polok,kis kabatok). ilyen gap, vangraaf, zara,benetton,marks spencer uzletekben vasarolok. van nehany nagy markas kiegeszitom de ezeket eveken at hasznalom es netrol rendelem vagy kulfoldi utazas soran vasarolom oket. cipokben inkabb salamander,hogl ahol vasarolok. + legtobbszor akciosan vagy learazaskor vasarolok. szeretnek ilyen weekendmaxmarat de sajnos mar erre a kategoria learazasokkor sem futja :(

24/lany bp.

2015. márc. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Turiban vásárolok, márka mindegy, csak tetsszen és álljon jól. Az ilyen szempontok szerint vásárolt ruháim közt a Mark&Spencer a leggyakoribb márka.
2015. márc. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
figyelemmel követem a divatot és azt hordom, ami tetszik és jól áll. Turiból vásárolok.
2015. márc. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten igen, hiszen szinte mindenhol ugyanazt lehet kapni. De nem úgy öltzködöm, hogy most épp a kanárisárga a divatszn, akkor minden ruhám sárga lesz, mert nem áll jól. Ahogy 3/4-es szűk nadrágot sem fogok vásárolni, mert pici vagyok és összenyomna. Nem tartom magam egyedinek, nem is az a célom, hogy feltűnjek. Leggyakrabban H&M-ben vásárolok, meg Mangóban, mert ezekben a boltokban találok olyan cuccot, ami tényleg tetszik, de sokszor turizok is.
2015. márc. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten követem, hiszen ha valami divat, akkor azzal nagyon ellentétes dolgot találni sem igen lehet:D

Pl. mikor a csőszárú farmer a divat, hiába keres az ember trapézt, úgy se talál:D

De azt veszem csak el, ami tetszik és jól áll. Hiába divatos vmi, ha szarul néz ki rajtam, vagy épp agyf.szt kapok tőle (pl. gumicsizma, haspóló, fényes cicanadrág stb.).

Leginkább H&M, new yorker, bershka, stradivarius üzletekben vásárolok.

2015. márc. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
utolsó, ez nem igaz: neten olyat rendelsz amiylet akarsz, outlet webshopokba rengeteg olyan van, ami nem feltétlenül divatos, turiba meg jobban
2015. márc. 15. 16:43
 8/9 anonim ***** válasza:
h&m, f&f, new yorker üzletekben vásárlok általában, néha netről.
2015. márc. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Neten viszont nem merek vásárolni, mert nem vagyok tipikus konfekcióméret.
2015. márc. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!