Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A pánt és hát nélküli szilikon...

A pánt és hát nélküli szilikon melltartók közül, melyik fazon a jobb [linkek alul]?

Figyelt kérdés

Használhatóak, kényelmesek egyáltalán?

1.

[link]

2.

[link]



2015. márc. 16. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Mind a 2 kényelmetlen, igazgatni kell. 1-1 alkalomra elmegy, de csak élőben érdemes venni, mert ha nem igazodik tökéletesen, akkor nem marad fent.

Ha választani kell, akkor inkább az 1, annak jobb az anyaga, és csinosabb is, bár ez nem igazán számít.

Én javaslom inkább az elől kapcsos, szilikon hátú (egy átlátszó, vékony, kb 2 cm vastag pánt van a hátadon) melltartókat, de azt is élőben kell venni

2015. márc. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem olyan van, mint a második. Nem tudom mekkora a melled, de szerintem B-snél nagyobbat nem fog meg:D Egyébként nekem jó szolgálatot tesz.
2015. márc. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én már 3 fajtát vettem, egyik sem jó semmire, állandóan leesnek, meg gondolom az sem épp egészséges hogy állandóan izzad alatta a mell... elég undorító is emiatt. Szóval inkább ha olyan ruhát veszel fel akkor abba varrj szivacsot, és ne vegyél fel melltartót.
2015. márc. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. ápr. 23. 18:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is szilikon hát- és vállpántos van, én "veszélyben" érezném magam ilyenekben, bár az meg lényegében mégsem láthatatlan.

Ha muszáj lenne inkább tapaszt vennék, az ha leesik legalább csak a normál helyzetbe áll vissza a mellem, nem esik ki alul a melltartó.


[link]

www.massa-shop.com/products/bare-lifts-mellemelo-tapasz-lathatatlan-melltarto/

2015. ápr. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na még egyszer

[link]

2015. ápr. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!