Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az eredeti Nike Airmax 90...

Gabesz202 kérdése:

Az eredeti Nike Airmax 90 megéri a pénzét?

Figyelt kérdés

2015. márc. 23. 11:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem... nekem semmilyen cipő nem ér ennyit, de ez pláne nem. Mondjuk hozzáteszem, hogy nem is az én stílusom, az eredeti funkcióján kívül nem venném fel. Annyi gyönyörű cipő van sokkal barátibb áron, sokkal szebbek és nem TUCAT. De persze a saját pénzeddel azt csinálsz amit akarsz, ha neked megéri akkor vedd meg.
2015. márc. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
Igen, megėri a pėnzėt, divatos, szėp, kėnyelmes, kell ennėl több ?! :)))
2015. márc. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Kényelmesnek kényelmes, ez tény, de annyi pénzt nem adnék érte, az biztos.
2015. márc. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
2015. márc. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem zavar,hogy minden 2. páwa meg cigó ezt viseli.
2015. márc. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából egy ezeréves álmom válna valóra ha vennék egyet. Volt már hasonlóan drága cipőm nem egy bár engem is megijeszt az ára, mára már gazdaságosabban élek. Viszont a 90-es évek óta vágyom egy ilyen cipőre. Igen nagy divatja van most mindenki ilyet hord vagy eredetit, de inkább hamisat. Viszont sokféle fajta van már belőle, lehet találni egyedit.... Igazából az a döntő most nálam, hogy kényelmes és tartós e a cipő. Köszi az eddigi válaszokat.
2015. márc. 24. 07:58
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kényelmesnek 1000 % hogy az,tartós-e, hát az attól függ, hogy utcára vagy mindennapos futásra használod-e...:)
2015. márc. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%
Akkor miért nem veszel egy nem eredetit? :D Pár ezer forintért lehet kapni pl. vatera vagy ha van időd kivárni akkor ebay. Senki sem fogja megmondani, hogy nem eredeti és ha mégsem jön be akkor nem sokat buknál rajta. :D
2015. ápr. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Semilyen Cipő nem éri meg az árát de ez van
2015. jún. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ránézésre is meg lehet mondani, hogy hamis e vagy eredeti, persze ha nem kilométeres távolságban van a személy:) Pár hónapja megvettem, nem bántam meg, nagyon kényelmes Szép minőségi kis cipő, remélem sokáig kitart.
2015. nov. 11. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!