Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nők, hogy tetszik ez az...

Nők, hogy tetszik ez az öltöny, ing?

Figyelt kérdés

hanyag elegancia?


[link]



2015. márc. 31. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
te rakosgatod fel állandóan a bieberes-hanyag eleganciás képeket? ez legalább egy fokkal jobb, bár ez a bajusz borzalmasan nevetségessé teszi a srácot. a szett nem rossz, bár nekem jobban tetszenek a klasszikus, egy soros zakók
2015. márc. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejövős ha fényes, csillog egy kicsit az öltöny, de így feltűrt ujjakkal nem tetszik. Tartalma meg egy b...i :)
2015. márc. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább úgy tűnik, mint amikor az egyszeri hülyegyerekre ráparancsoltak a szülei, hogy márpedig öltönyt kell húznia az alkalomra, az meg úgy volt vele, hogy jól van, de akkor legalább annyira közönségessé teszi azt az öltönyt, amennyire lehet. Erőltetett, nevetséges.
2015. márc. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

tévedés, én nem a justinról akarok válaszokat

félreértetek, azt hiszetek meleg vagyok pedig tévedés

2015. márc. 31. 12:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez a gyerek is ocsmány, meg a stílus is.
2015. márc. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Úgy néz ki mint amikor a c.gányok a rég kinőtt ballagási öltönyükben jönnek húsvétkor öntözni. Ez nem öltöny...egy öltöny igényes, elegáns, kifinomult. Ez inkább gagyi, olcsó és rettenetesen béna.
2015. márc. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10%
Biebernek jól áll, neked lehet nem állna jól... ezeket tudni kell hordani
2015. márc. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmas
2015. márc. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!