Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » SÜRGŐS! Ma lesz retró-buli az...

SÜRGŐS! Ma lesz retró-buli az osztályomban és retró ruhában kell menni. Ez jó lesz? (lent) És sminket tudtok?

Figyelt kérdés

Ma 5től lesz...

A következő ruhában szeretnék menni:

- Csőszárú farmer

- Kék kockás(fehér) ing , felkar közepéig érő újjal, nem testhez álló, felső két gomb kigombolva (amúgy is olyan "dekoltázsmutogató" szabása van) és mell alá egy vastag, gumis öv, sorban csillogó strasszokkal. Az ingre még rá egy fekete alapon, békejeles kitűző. (kb. szív felé rakom)

- Ez a cipő: [link]

- Nagy karika karkötők: Egy lila vastag, egy zöld vékonyabb és egy rózsaszín: vagy vékony, rózsaszín alapon, fehér pöttyös, vagy vékony sima rózsaszín (melyik legyen?)

- Karika fülbevaló, gyöngyből van fűzve és békejel alakú (szóval maga a fülbevaló mintázza a peace-jelet)(nagy)

- Nyaklánc: Egy szimpla ezüst vékony nyaklánc, kis kirakó darab-medállal rajta (mindig rajtam van, barátságnyaklánc és a barátnőm is felveszi) és egy lila gyöngysor, egyszer körbetekerve és így a két lelógóból, az egyiket teljesen a nyakamig felhúzom, a másikra meg egy csomót kötök, így pont a dekoltázsig ér.

- Fekete napszemüveg, ezüstös strasszokkal

- Göndör hajam van, kb. vállig érő, szóval az jó lesz, csak kicsit még jobban feltupírozom és belerakok egy rózsaszín, kockás hajpántot, rajta egy masnival (ugyanolyan mintájú)

kb. ennyi lenne.

Szerintetek ez jó retrós ruhának? Esetleg kevesebb karkötőt? Vagy az egészet újra kéne kezdenem, mert ez nemolyan...?

És milyen retrós sminkeket tudtok?


(kötelező retrósan öltözni, kül. nem engednek be.)


13/L

Köszí!! <33


2010. febr. 19. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem tök jó. :D
2010. febr. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Sminknek meg valami jó színeset. Pl.: A körmödet kifesthetnéd neonnarancssárgára. :D
2010. febr. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jóötlet! ;)

Már kerestem is körömleakkot:

Olyan kék, mint a cipőnk a kék szín :D

Köszíí!

Válaszokat, véleményeket még mindig várok! :D

2010. febr. 19. 11:53
 4/7 anonim válasza:
86%
Ez inkább kavalkádnak tűnik, mint retronak. Az még nem retro, hogy mindenféle, össze nem illő színes dolgot magadra veszel! Én a helyedben inkább kiválasztanék egy kort és arra koncentrálva öltöznék fel. Pl. ha békejeles fülbevalót veszel, akkor hippi jellegűen kellene kinézned. A neten szerintem találsz képeket hippikről. Válassz egy divatkorszakot és a szerint válogads össze a dolgokat, mert amit leírsz az még nem retro! Kerss rá, pl. a google-on, hogy "70-es évek divatja", vagy "80-as évek divatja". De mehetsz viszább is! Nekem a legjobban az 50-es évek jönnek be :) [link]
2010. febr. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszí az ötletet....

Szerintem nem kavalkád...jól néz ki! A rózsaszín, a kék, a zöld és a lila színek vannak csak benne...

Nézegettem a képeket, meg kerestem is, de sajnos ez a kikötés:

Valami csíkos, pöttyös, vagy kockás legyen rajtad.

Szóval ahhoz kerestem...

Talán a kitűzőt leveszem...

2010. febr. 19. 12:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem tök jó! :) Lehet h elcsórom az ötleted és jövőre farsangra igy öltözöm ki XD XD

13/L

2010. febr. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nyugodtan lehet ;)

Amugy a buli jól sikerült!

Arattam a ruhámmal, még a "tők-bunkó-menőzős-csajok" is megdicsérték! :D

2010. febr. 19. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!