Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha egy fiatal 20on éves lány...

Ha egy fiatal 20on éves lány gyakran úgy öltözik, hogy megnézik őt az utcán, akkor őt soha nem fogják komolyan venni?

Figyelt kérdés
Az egyik srác 2x próbálkozott nála, de hiába. Azóta akárhányszor látja a srác mindig valami mini ruha, szoknya, tapadós nadrág van rajta, nyáron gyakran pántos ruha...
2015. ápr. 14. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért ne vennék komolyan? Nem a ruha határozza meg hogy milyen ember.
2015. ápr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kicsit homályos a kérdés...


Azért azzal, ahogy öltözünk, igenis üzenünk a környezetünknek: nem véletlen öltözünk úgy, ahogy.

2015. ápr. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A tapasztalatom az(24 éves lányként)hogy férfije válogatja. Van akinek nagyon bejön ez a feltünő és ri@bis külső,de nem biztos hogy a komoly kapcsolat lenne a cél. Van aki csak megnézi de komolyan soha nem gondolkozna ilyen lánnya a külsője miatt. Egy kis százalék az akinek bejön és komolyan is gondolná,de félnek beprobálkozni ezeknél a csajoknál a kudarc miatt. A férfiak döntő százaléka azt gondolja hogy egy csinos,dekoratív és nagyon feltünő nőnek komoly igényei vannak amiket ők nem tudnak teljesíteni. Vagyis nem is állna egy ilyen nő le egy átlag férfival.
2015. ápr. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg a Sugarbird-ös Horváth Cintiát. 20-22 éves, nagyon dekoratív,figyelemfelkeltő, csinos, sikeres és gazdag lány. 10-ből talán 1 férfi merne probálkozni nála. És ez igaz minden "Horváth Cinta féle nőre".

[link]

utolsó voltam

2015. ápr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Cintiának komoly kapcsolata van pl, tehát ebből is látszik, hogy nem kell általánosítani!

Cintia típusú nő vagyok, nekem is nagyon régen párkapcsolatom van, most tervezzük a lagzit...

2015. ápr. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a csinos, dekoratív nők jönnek be. Egy ideig tartottam tőlük mert nem volt egom. Aztán ahogy eggyel összejött a dolog azóta nincs megállás, mert már látom h ők is csak nomrális nők, max igényesebbek a külsejükre kicsit. Most mondhatnám, h a kinézet miatt nagyobb a konkurencia de még ez se feltétlen van így. Ha egy csajnak bejössz, akkor tökmind1 van-e konkurencia... Aki mer az nyer...

És az érdekes hogy az ilyen igényes, csinos jó testű lányokkal eddig valahogy sokkal jobban ment minden, mint a visszahúzódó lányokkal... meg az okostojásokkal... meg az örök nyavalygókkal... a csinos, igényes lányok mindig kiegyensúlyozottabak, egyszerűen jobb velük lenni. Úgyhogy én sokkal komolyabban veszem őket, mint a visszahúzódó, igénytelen, "átlagos" lányokat.


25/F

2015. ápr. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!