Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen egy ideális férfi táska?

Milyen egy ideális férfi táska?

Figyelt kérdés

Converse, Nike és Adidas táskákat nem szeretnék. Nem az áruk miatt, hanem mert túlzottan tucat termékekké váltak, illetve inkább a sportosabb dizájnt képviselik.


A sportos dizájnal semmi bajom, csak ezekből a márkákból valahogy nekem nem jönnek át.


Olyan táskát szeretnék vásárolni, ami vagy macsós és férfias, vagy pedig sportosan ugyanez, de közben ehhez mérvén divatos. Aktatáskát nem szeretnék, valamilyen válltáska lenne a legopcionálisabb, a kérdés már csak az, hogy ebből milyet - kinézetre, márkára -.


Árilag kb 20 ezer forintot áldoznék egy táskára.


Előre is köszönöm a válaszokat, linkeket, képeket.



2015. ápr. 15. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Talán kissé militáns,de olyan zsebek,tokok,fülek vannak benne és rajta,hogy bármikor,bármi a helyén van.

2015. ápr. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csá! A deichmanban volt egyszer fila oldal táska ( [link] ) én szeretem elférek benn van benne egy belsőzsebe és 2 kisebb elől, eddig még mindenki megdicsérte vagy "aztaa de vagány és nem is drága" 19/F nem tudom mennyi vagy attól is függ szerintem mi illik XD
2015. ápr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!