Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért vagyok homár? Azért...

Miért vagyok homár? Azért mert nem igénytelenül öltözködöm?

Figyelt kérdés

Ehhez hasonlóan öltözködöm [link]

és ilyen szemüvegem van [link]


Majdnem naponta botlok olyanokba akik lefikáznak mindent mert hogy tucat, mindenki így néz ki... és hogy divatbu*i?

Kérdem én akkor még is mi az amit nem fikáznának le? Ha ilyen gyík szemüvegem lenne? [link]

és igénytelen semmilyen ruhákat húznék fel?


2015. ápr. 15. 20:12
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

rossz az első link bocs [link]


[link]

2015. ápr. 15. 20:13
 2/22 anonim ***** válasza:
50%
Metroszexuális vagy a meleget nem tudom.
2015. ápr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, hogy én fiú vagyok és nem biztos, hogy ettől a nemtől vársz válaszokat, de ezzel az öltözködéssel semmi baj sincs szerintem, én is hasonló kialakítására törekszem leszámítva a szemüveget mert az szerencsére (még) nem kell. Igaz, hogy egyenlőre még nem sikerült teljesen ilyen és ehhez hasonló ruhákra lecserélni a ruhatáram, de nekem még nem érkezett ilyen visszajelzés egyáltalán. Szerintem nem ez a divatbu*i szint hanem pusztán csak igényes az ember magával szemben...
2015. ápr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Mert kicsit olyannak is nézel ki az öltözködésed alapján tényleg,vagyis a 2.ruha egész jó,de az első tényleg olyan mint ahogy mondják.
2015. ápr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
Ja és nem csak az a két véglet van hogy így öltözöl vagy igénytelenül.
2015. ápr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Szard már le őket! Ezekre akik kritizálnak még magukkal sincsenek sose megelégedve, vagy épp beképzelt köcsögök . Az emberek 2/3-a sablonosan néz ki, öltözik még ha igényes is, vagy a másik nagy tábor aki egyformán igénytelen.
2015. ápr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
akkor mondj még végletet kérlek :D
2015. ápr. 15. 21:03
 8/22 A kérdező kommentje:
az első bu*is?? Sima farmer meg enyhe v nyakú pulcsi inggel? öreg el vagy tévedve :D
2015. ápr. 15. 21:05
 9/22 anonim ***** válasza:
51%

Nem b*zis, a melegek ennél sokkal ízlésesebben öltözködnek.

Ez TUCAT, undorító, gusztustalan, cseppet sem stílusos és egyáltalán nem férfias.

DE ha te így érzed jól magad, akkor ne mások véleményével foglalkozz.

2015. ápr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
71%
Semmi gáz nem lenne ezzel az öltözködéssel, ha nem olyan szűk lenne a gatya hogy szinte mozdulni alig tudnak benne. Ez nőies cucc, nem férfias. Nem csoda ha beszólnak szerintem. A szemüveget meg archoz kell választani, nem divat szerint.
2015. ápr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!