Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan nézzek ki idősebbnek?

Hogyan nézzek ki idősebbnek?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, viszont 15-nek látszom. Annyira nem zavarna a dolog, de sajnos sokan nem vesznek komolyan a kinézetem miatt. Próbáltam elegánsabban öltözködni, de nem sokat javíott a helyzetemen, sőt még rosszabb volt. Mert úgy néztem ki, mint egy 15 éves lány hülye próbálkozása... Tényleg nem tudom mit tehetnék. Alacsony vagyok és elég vékony. Járok edzőterembe hátha izmosabb leszek, de csak még többet fogytam. Értelmes válaszokat várok. Köszönöm.

2015. ápr. 20. 23:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem könnyűhelyzet, ha olyan géneket örököltél. Esetleg próbálj meg máshogy sminelni, ha nem sminkelsz, akkor sminkelj, esetleg egy jó fodrász véleményét kérdd ki, változtass frizurát.
2015. ápr. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi
2015. ápr. 20. 23:18
 3/12 anonim ***** válasza:
én is sokkal fiatalabbnat tűnök, de van egy ismerősöm, aki tényleg elég alacsony és vékony, már 23 éves és ő is csak 17-nek néz ki nagyon max. sminkel, felnőttesen öltözködik. szerintem nem nagyon lehet ez ellen mit tenni.
2015. ápr. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok, roppant idegesítő tud lenni. Határozott, "dörzsölt" viselkedéssel sokat lehet ellensúlyozni a kinézeten, de amikor valaki első blikkre letegez már jócskán felnőtt korodban is, nemigen tudsz mást csinálni, mint nyelni, vagy visszategezni.


Volt már olyan, hogy utólag elnézést kértek tőlem a letegezésért egy komolyabb társalgás után, de a benyomás ugye az első néhány másodpercben kialakul, meg sok embernek bűn rossz a kor megítélési képessége (engem is beleértve).

2015. ápr. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Pár napja lementem a boltba sörért és elkérték a személyim. Namármost 24 vagyok. Pirultam rendesen, meg sem tudtam szólalni, annyira ledöbbentem először.
2015. ápr. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én 25 vagyok és szinte mindig elkérik cigi vásárláskor. általában akkor is, ha alkoholt szeretnék venni. ez csak akkor ciki, amikor nincs nálam semmilyen irat. : D
2015. ápr. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
majd ha 40 leszel és 25-nek nézel ki, annál jobb érzés nemigen lesz :D
2015. ápr. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én 22 vagyok, 17-nek néznek. Már megszoktam, sőt. :D
2015. ápr. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha edzel és fogysz tőle, akkor komoly probléma van az étrendeddel. Ne eszetlenül nyomkodd a súlyokat úgy, hogy fogalmad sincs róla, mit csinálsz és hogyan is kéne étkezni mellette...
2015. ápr. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Főként a viselkedés, mozdulatok, tettek, szóhasználat azok amik meghatározzák milyennek látnak mások. Én 30 elmúltam mégis ugyanúgy nézek ki még mindig mint 15 évesen. Semmit nem változtam és nem is bánom. De sose voltam komolytalan és mások sem kislányként kezelnek soha sehol. Szerintem nem külsőre kéne változnod, ha téged nem vesznek komolyan ott más baj van.
2015. ápr. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!