Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti milyen boltokban...

Lányok, ti milyen boltokban szoktatok ruhat vasarolni?

Figyelt kérdés
En aranylag sokszor fordulok meg a H&M-ben, de mar egy kicsit unom. Ti hol szoktatok ruhat/taskat/cipot vasarolni?

2015. ápr. 25. 11:32
 1/10 anonim ***** válasza:
zara, stradivarius, reserved, pimkie, pull&bear, bershka
2015. ápr. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
H&M, New Yorker, Bershka, Stradivarius, Reserved, Orsay.
2015. ápr. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Most már csak H&M, Reserved, Orsay és outletekben. Régen szerettem a New Yorkert, de már elég rossz minőségűek a ruhák ott szerintem.
2015. ápr. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ruhát: zara, mango, new yorker, esprit amikor volt, tatuum, saját készítésű

cipő: zara, vagabond

táska: promod, zara

2015. ápr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi csajok, sokan írtátok a New yorkert, lehet hogy legközelebb oda megyek be először! :)

4-es válaszoló, magadnak készítesz ruhákat? Mármint varrsz? Wow :)

2015. ápr. 25. 12:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Burberry, New Yorker, külföldi webshopok, ebay, turik, gyakorlatilag mindenhol lehet jó cuccokat kapni.
2015. ápr. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Turkáló, H&M a leggyakrabban. Ritkábban Pimkie, C&A.
2015. ápr. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Turi, Cosmos, Invázió, nagyon néha (leárízások idején) H&M
2015. ápr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
csak turi. max nadrágot veszek máshol(nagy a seggem, turiban olyat nem találtam eddig, ami jó lenne mondjuk farmert vagy szövetnadrágot), de azt is a teszkóban. nem áldozok rá sokat. cipőre sokkal többet áldozok, az olyan legyen, hogy 5-6 vagy több évig hordhassam...(Fallen, a Vans egyes cipői, de a Fallen a beszt, a legtartósabb eddig, 2 van). nem szeretem a tömegruhákat, turikban se arra megyek, hogy márkás, meg divatos legyen. egyszerűen fukar vagyok. meg anyukám olyan helyen melózik, ahonnan szokott hozni nekem ruhát, az is használtruha. és akkor ami nekem nem kell, az megy oda az új helyett.
2015. ápr. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenhol megnézem, nem boltok szerint vásárolok. Nincs olyan, hogy "van ahol nem, van ahol igen".
2015. ápr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!