Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok (elsősorban 25 körüliek...

Lányok (elsősorban 25 körüliek) az alább látható leggingshez milyen felsőt vennének fel?

Figyelt kérdés

Ballagásra lenne, magassarkúhoz, és ne legyen kint a fenekem. Valami csinos és elegáns kellene, de semmi használhatót nem találok a neten. Erről lenne szó.

[link]



2015. ápr. 25. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2015. ápr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Egyszerű: ballagásra még véletlenül se vennék fel leggingst.
2015. ápr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Ez nem az a "klasszikus leggins", nem átlátszó, és nem gumis derekú, ez egy elegáns nadrág.


Orsayben sok elegáns felső van, nézz körül ott.

Nekem ezek tetszenek (H&M-ből):

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. ápr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
haha szerintem ugyanilyen leggingsem volt, de eladtam. ballagásra nadrágot vennék fel csinos felsővel, nem ilyet.
2015. ápr. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
1 és 3 köszönöm az értelmes és kérdésre adott válaszokat, természetes megy a zöld kéz, a többieket meg inkább nem kommentelem. Tanuljatok meg értelmezni.... Köszi.
2015. ápr. 26. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!