Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek luxusmárkának...

Szerintetek luxusmárkának számít magyarországon a Cango&Rinaldi?

Figyelt kérdés
Eltudnàtok kèpzelni azokat a kiegèszìtöket egy olyan lànyon aki eredeti LV-t,ès Burberry-t hord? Vagy ciki lenne az az egy C&R darab?

2015. ápr. 28. 15:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem értem a kérdést. Most az a baj hogy csak feleannyira drága mint az LV, vagy hogy totál bóvlinak látszik?
2015. ápr. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki, szerintem szép dolgok van ott. :)
2015. ápr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

LV és B mellett nem ciki,csak más kategória,mellesleg idehaza ki hiszi el,hogy eredetiek a cuccaid?

Órás vagyok,budán van üzletem és ne tudd meg hány gazdag,befolyásos ember visel hamis órát. Szánalom.

2015. ápr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Pl. Miskolcon igen, de Pesten a Belvárosban nem.
2015. ápr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
hát ez a márka egész egyszerűáen gusztustalan, cigányos, ótvar :D akár huszezresekkel is törölhetnéd a segged, jobban járnál, mint hogy ilyen göncöket magadra aggass
2015. ápr. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem vennem fel
2015. ápr. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]


amúgy luxusmárka, de ótvar szerintem is

2015. ápr. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
annyi mint a högl és a salamander ez cango&rinaldi. Szerintem hordható az általad felsorolt márkákkal, már csak a minősége kérdéses.
2015. ápr. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%
LV-hez simán el tudom képzelni, mert az alapvetően bazári kínai vacaknak néz ki a mintáját illetően :D. Amúgy meg enyhén szólva sznob p.csának hangzol... ha tetszik, hordd azt, amit akarsz. Max. a többi sznob p.csa fog röhögni rajtad, épeszű ember nem.
2015. ápr. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem tök mindegy milyen a márkája? Az a lényeg, hogy jól néz-e ki a darab, vagy sem. Vagy hogy jól áll-e, vagy sem. Hordhatsz akármilyen méregdrága, ultradivatos cuccokat, ha nem állnak jól, nevetségessé teszed magad. Ugyanígy van a másik véglettel. Lehet, hogy egy ruha turkálós, de ha jól áll, senkit nem érdekel, csak azt látják, hogy csinos vagy benne.

Ha meg minden jól áll, akkor fölösleges drágábban venni olyat, amit normál áron is megkaphatsz.

2015. ápr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!