Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködnek a rocker...

Hogyan öltözködnek a rocker csajok?

Figyelt kérdés

2015. máj. 4. 13:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Miért, talán az akarsz lenni? Tudod, hogy az nem csak öltözködésben nyilvánul meg. Elég nevetséges, ha úgy akarsz kinézni, mint egy rocker, közben justin bieberért, meg a one directionért nyáladzol.
2015. máj. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Testhez álló farmer, fekete póló, szegecses kiegészítők, láncok, bakancs, vagy tornacipő.
2015. máj. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi rockerek úgy öltöznek ahogy nekik tetszik.
2015. máj. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem lévőnek igaza van.
2015. máj. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

én igazi rocker vagyok attól függetlenül h már kinőttem a 20 soros shellys bakancsom, teljesen szétfoszlott a skinny fekete farmerem amit 3 évig hordtam, lenőtt a fekete hajam és több helyen elszakadt a szegecses, matricás, agyonfirkált málhám is.

Ma már tornacipőt, egyszerű farmert és színes, nőies darabokat hordok. De otthon még mindig üvölt a viking metál ;)

18L

2015. máj. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nyilván ez nem terjeszthető ki minden rocker lányra, de ezek a lányok rockerek, és így öltözködnek:D

[link]


[link]


[link]


[link]

2015. máj. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy nekik tetszik.


Egyébként meg marha nehéz néhány képet megnézni a gugliban, ugye?

2015. máj. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ahogy nekünk tetszik. 20-on alul még általában csak feketét hordanak, én legalábbis fekete nadrágot, fekete pólót és acélbetétes bakancsot hordtam mindig, de azóta már idősebb vagyok, átléptem a 25-öt is, és úgy öltözök, mint bármelyik másik lány. Ennek ellenére Metalt hallgatok.
2015. máj. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Hát nem így:

[link]

én is rocker vagyok, de olyan ruhát veszek fel, amilyen hanulatom van v, amihez kedvem van. Van amikor teljesen feketébe vagyok, de volt mr olyan is, amikor rózsaszín pólóba mentem suliba. Néhány éve én is úgy voltam vele, hogy a rockerek csak feketébe járhatnak meg minden, de rájöttem h nem a ruha teszi az embert (ha rocker akkor sem). Szerintem mindenki úgy öltözik ahogy érzi ;)

2015. dec. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Figyelj, én két éve rockzenét hallgatok, és virágos ruhákban járok:D egyáltalán nem függ össze a zenei ízlés és az öltözködés. Legalábbis nálam nem.

13/l

2016. aug. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!