Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » El lehet készíteni egy ilyen...

El lehet készíteni egy ilyen Harley Quinn jelmezt házilag, varrógép nélkül?

Figyelt kérdés

[link]


Bőr kellene hozzá, vagy inkább valami gumi szerű anyag? Nem tűnik egyszerűnek, érdemes egyáltalán hozzáfogni? :D


Amúgy nagyon jól néz ki szerintem, jó lenne elkészíteni.



2015. máj. 5. 19:47
 1/4 SweetLady ***** válasza:
100%

cosplayer ismi latexet használt meg nem mondom h hozta össze :'D

de nem olcsó muri a latex :Dahogy a csajszi sem csoró :"D

szóval nehéz cp-be vágtál bele kisanyám

2015. máj. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

Ha tudsz szabni és varrni, akkor bármi megvarrható kézzel is, csak megfelelő kézügyesség és sűrű öltések kellenek hozzá.


A bőr és a latex is marha drága egyébként, szóval a gatyád rá fog menni.

2015. máj. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. Amúgy nem vagyok valami profi szabásból/varrásból, szóval eltartana egy ideig. Ráadásul ha annyira drága az anyag mint mondjátok, akkor nem is tudnám megvenni. Viszont van egy régi bőrnadrágon és egy használhatatlan bőrkabátom, szóval abból képzeltem csinálni. De szerintem nem nagyon lehet a bőrön varrógép nélkül átnyomkodni a tűt, szóval lehet hogy mégsem Harley Quinn leszek Halloween-re. :D
2015. máj. 5. 20:18
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

De szép ez a Harley Quinn, igazi szupermodell alkat. XD

Amúgy nekem is nagyon tetszik ez a cucc, de én sem tudnám elkészíteni. Még egy varrónak is nagy munka lenne ez szerintem.

2015. máj. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!