Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezt az öltözködési stílust...

Ezt az öltözködési stílust hogyan nevezik? 👇

Figyelt kérdés
szóval ezt a stílust(ha nevezhetjük ennek) inkább afro amerikai tagokon láttam, mégpedig fehér ruhák és farmer anyagú ruhák+ arany ékszerek.. kb így tudnám jellemezni... de nem olyan mint a swag, csak hasonló. pl: Zendaya-Replay című videóklipjében volt egy rész amelyben fehér ing volt rajta meg fehér nadrág, és sötét smink:)

2015. máj. 7. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Gyökér stílus. Ennek nincs külön neve, még a swag sem egy külön öltözködési stílus. Erre pár éve csak annyit mondtak, hogy giccses.
2015. máj. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
valaki más tudja esetleg?
2015. máj. 8. 07:11
 3/9 A kérdező kommentje:
egyébként #1válaszoló bácsi/néni tag! mindenkinek más az ízlése, lehet hogy maga nem preferálja, de nem kellene ócsárolni! én sem szólok le stílusokat, ízléseket csak azért mert nem tetszik! de ha kikérik a véleményem azt megmondom, de nem úgy ahogyan ön! és üzenem a többi bának vagy néninek akik jönnek lehordani stílusokat NE ITT TESSÉK TENNI! csókoloooom, jónapoooooot✌️
2015. máj. 8. 07:16
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
22 éves vagyok kisfiam, nyugodtan lehet tegezni is :) Egyébként igaz amit írtam. Attól, hogy 3 afro beöltözik valaminek egy klipben, még nem lesz annak neve. Giccs. Így hívják.
2015. máj. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de én kislány vagyok:( 😂
2015. máj. 8. 15:15
 6/9 anonim ***** válasza:
19%
Lesza.rom kisfiam.
2015. máj. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Őszintén mondom, hogy sajnállak. Sajnálom, hogy ilyen korban és ilyen körülmények között kell élned, ráadásul jó eséllyel egyikőnk sem tehet semmit. Csak végig nézzük, ahogy kipusztulunk...
2015. máj. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
csak tudjátok azt hiszitek hogy en 10 èves vagyok mert egy olyan stílust kedvelek amit az 5.es kölykök kisajátítottak, és mert illedelmességből magàzódom... valójàban 15 éves vagyok és azért írtam hogy kislány vagyok mert nem érzem magam ennyi idős koromban felnőttnek, lehet hogy ez tévesztett meg titeket... de az a lényeg hogy nem tőlem lesz vilàgvége( remélem).. na de mindegy is nem erősködöm tovább, csak az hogy ha valaki tudja írjon👇✌️
2015. máj. 9. 14:02
 9/9 anonim ***** válasza:
22%
Mert aztán egy 10 meg egy 15 éves között marha nagy különbség van ám :D Most ezt úgy mondtad, mintha 10-nek néznénk de 50 vagy.
2015. máj. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!