Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi okozza azt, hogy a '70-es,...

Mi okozza azt, hogy a '70-es, '80-as években egyenesen ciki volt a férfiaknak szandált viselni, ma pedig egyenesen "önként és dalolva" viselik a "cikit"?

Figyelt kérdés
Én nem látom szebbnek, mert "divat" lett és nem is hordok.
2007. nov. 2. 21:56
 1/6 anonim válasza:
95%
Szerintem vannak szebb szandálok manapság, és praktikus viselet a nyári melegben. Egyetlen vetélytársa a lyukacsos cipő.
2007. nov. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem is beszélve, hogy uniszexizálódik a társadalom. Egyre több a nőies pasi és a férfias nő (függetlenül attól, hogy életvitelük heteroszexuális).
2007. nov. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
A divat változása ...
2007. dec. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem elég gáz, én magam soha nem vennék fel szandált (vagy lyukacsos gumi papucsot), és ha valakin meglátok ilyet, az első gondolatom, hogy meleg.


24/F

2010. ápr. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mert ma ez nem ciki, sőt! Ahogy nézem az utcán, minden második fiú lábán flip-flop papucs vagy szandál van. Én is abban járok, kényelmes és ez a lényeg. Elvégre nyár van meg meleg, miért rohasszam a lábam edzőcipőben meg zokniban.


A nyolcvanas években voltam általános iskolás. Akkor a többi fiúhoz hasonlóan én sem voltam hajlandó szandált felvenni. Persze akkor meg mindenki ilyen kék talpú, kék-fehér pántos papucsot hordott nyáron mezítláb. Akkor az volt a divat. Meg mindenki gond nélkül felhúzta az edzőcipőt mezítlábra, abban az időben még nem volt titokzokni. Én is mezítlábas cipőben jártam májustól októberig és nem lett semmi bajom tőle. Változnak az idők, változik a divat.

2010. júl. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

De az, hogy egy férfi láthatóvá teszi a lábfejét, lábujjait, az számomra egyszerűen emészthetetlen. :)


És valljuk be, nagyon kevésnek elég ápolt a lába a közszemléhez.

2010. júl. 7. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!