Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elég sokan megnéztek ma a...

Elég sokan megnéztek ma a városban, nagyon fura ez a ruha (F/29)?

Figyelt kérdés
[link]
2015. máj. 18. 01:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
51%
Ha te vagy a képen, akkor a fő probléma, hogy szőrtelen a lábad
2015. máj. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

A 80-as években még általános megjelenésnek számított. Mert akkor ez a rövid méret volt a trend.

Ha valakinek ennél hosszabb, azt ugyanúgy megnézték, mert az embereknek az jutott az eszükbe, hogy: némá' -halászgatya. :-D

Aztán gyorsan színesítették, elnevezték bermudának és hamar divat lett belőle, kiszorítva ezzel a rövid, képen látható nadrágokat.

Visszatérve, sajnos ez a fajta nadrághossz az emberek agyában összekapcsolódik a test, láb, combok megmutatása/mutogatása miatt.

Ezért kialakul egy sztereotípikus kép nők és melegek között.

Mivel az említett mutogatás inkább a nőkre jellemző a báj és csábítás stb miatt, ugyanezt férfin látva már nem divatirányzatként könyvelik el, hanem melegségnek.

Köszönhető az egyre több meleg szórakozóhelynek, a felvonulásoknak, a nyíltság kimutatásának, melyek 30-35 évvel ezelőtt még tabu jellegű dolog volt.

2015. máj. 18. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
43%
Te meleg vagy (Szortelen lab, short)???
2015. máj. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Hát a többség számára nem vonzó, az biztos.

Meg szerintem a feltűnési viszketegség elég nevetséges, hacsak nem jóval délebbre élsz, nincs még annyira meleg, hogy indokolt legyen.

2015. máj. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
31%
Ilyen hideg időben ez még a lányokon is nevetséges lenne... de te csak egy magamutogató melegsrác vagy szóval rajtad még nevetségesebb.
2015. máj. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Túl rövid a gatyád. Még tíz centi, és okés. Meg némi lábszőr.
2015. máj. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
fiúnak ilyen pic sagatya? ráadásul ilyen sima lábbal? még csak nincs is akkora kánikula, hogy ez indokolt legyen..
2015. máj. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
A pics@gatya szót biztosan nem definiálja a lexikon, de az utcai definíció szerint nem kellene teljesülnie annak, hogy kikandikál mondjuk a fenék hátul, vagy ilyesmi? Tudom, ez a nadrág nem része a kurrens férfidivatnak (már akit ez érdekel), de 20 éve az volt, és kétlem, hogy a férfiak 20 éve pics@gatyákat hordtak volna.
2015. máj. 18. 11:31
 9/24 anonim ***** válasza:

Csak baromira nem érdekel senkit mit hordtak 20 éve.


Feltettél egy kérdést, szerintem kaptál választ (véleményeket). Én először azt hittem hogy egy tizenéves lányról készült a kép, aztán figyeltem fel a leírásra... :D De ha a trópusokban nyomulsz, hát egészségedre, nem szégyen a másság.

2015. máj. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
Huuu! Ez nagyon gaz!!!
2015. máj. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!