Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi bajuk az embereknek a...

Mi bajuk az embereknek a szandál-zoknival?

Figyelt kérdés

A rokonom szinte mindig szandált vesz fel zoknival, amivel nekem semmi bajom. De a barátaim a háta mögött kiröhögik és én próbálom őt védeni (hiszen ízlések és pofonok), de engem is kinevetnek!

Ki találta ki azt, hogy a szandál hülyén néz ki zoknival???



2015. jún. 2. 18:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Az a bajuk, hogy szandált akkor vesz fel az ember, ha nagyon meleg van és azért, hogy szellőzzön a lába. Ha nagyon meleg van, akkor minek a zokni? Ha meg fázik a lába, akkor vegyen zárt cipőt zoknival.

Meg egyébként miért jó az, hogy az ember összeszedi az utca porát a zoknijával? Aztán meg áztathatja meg sikálhatja a Vanish szappannal.

Ha a lába lesz koszos, azt megmossa szappanos vízzel és kész vagy letörli napközben nedves törlővel.

2015. jún. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Nekem semmi. Mindenkinek a saját dolga,hogy mit visel. Am én észre sem venném,mivel nem érdekel,nem figyelgetem.
2015. jún. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ronda. Csak ennyi.
2015. jún. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ha nem full gagyi zoknival hordanák, hanem ami jól néz ki és rövid szárú, titok, akkor nem fanyalognának.
2015. jún. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Ne haragudjatok, de szerintem a férfiszandál eleve egy nagyon gáz dolog. Zoknival pedig, inkább ne beszéljünk róla
2015. jún. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne általánosítsunk, előttem hsz. Vannak béna fajták, de manapság már nagyon lezser új dizájnú szandikat árulnak, ezekre nem lehet mondani, hogy béna.
2015. jún. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
szerintem mindegyik nevetséges, bocsi
2015. jún. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%

1-es!

Jo a pelda miszerint melegben szandit veszunk mezitlab stb.

De!

Akkor mi ertelme a pitcsakon a rovidnaci harisnyaval 30 fokban???

Mert rovidnacit is melegben vesszuk fel a harisnyat meg hidegben?!

2015. jún. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, az legalább jól néz ki, nem úgy mint a férfiszandál
2015. jún. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ferfikent szandalt viselni alapbol ritka undorito. En rohadtul izzados tipus vagyok, de nyaron siman kibirom egy sima vaszon sportcipoben, semmi baj nincs vele. Egyszeruen nincs mentseg arra, ha valaki ferfikent szandalt visel. Nem tudom komolyan venni.


Szep noi labakon viszont, hmm... :))

2015. jún. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!