Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit szokás felvenni államvizsg...

Mit szokás felvenni államvizsgára nyáron?

Figyelt kérdés

Sima fehér ing, rövid fekete szoknya, fekete balerina kombináció jó vagy esetleg ciki/gyerekes/pedálozós? (más kérdésekben láttam ilyen minősítéseket)

Igazából nem nagyon van semmi másom, úgyhogy vennem kéne, ha nem jó.

Egyik ismerősöm valami fekete egyberuhában megy, azt mondta szerinte elég valami csinos is.



2015. jún. 8. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk három napos volt a vizsga, első nap pont úgy mentem ahogy leírtad, fehér ing, rövid fekete szoknya, fekete balerina. Rajtam kívül vagy ketten voltak csak ennyire kiöltözve, kicsit érdekes volt, de úgy voltam vele, hogy inkább túlöltözöm mint alul. Második nap szintén fekete szoknyában mentem, de egy kevésbé egyenruhás, szürke mintás ingben, harmadik nap pedig világos, csipkés egyberuhában.

Nyugodtan menj abban amit írtál, iskolánként és szakonként is eltér, hogy mit várnak el (sőt, tanáronként is). Ilyen alkalmakkor különben sem baj ha pedálozósan néz ki az ember :D A tanárok előtt biztos, hogy nem ciki, a többi meg kit érdekel.

2015. jún. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nagyon változó lehet iskolánként.

Valahol csak öltönyben/kosztümben lehet. Nem lehet harisnya nélkül szoknyát felvenni. Nem lehet túl rövid szoknyát húzni. Nem lehet szandált húzni.

Nálunk nem voltak meghatározva szabályok, de mindenki öltönyben vagy öltönynadrágban és ingben volt. Én nadrágkosztümben voltam. A szín nem volt kötött. Nem volt mindenki fekete-fehérben. De nem is voltak rikító színek.

Szerintem beszélj össze a csoporttársaiddal, hogy ők miben mennek.

2015. jún. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ing/blúz,sötét alj bőven elég

semmi csicsa

2015. jún. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy szürke kosztümben voltam, a lehető legvékonyabb harisnyával és zárt cipőben. Van "nyári" kosztüm, aminek vékonyabb az anyaga.

Nyilván a blézer részét levettem, amíg várakoztam, de azt a fél órát, amíg bent van az ember, ki lehet bírni blézerben...

2015. jún. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen valami elegánsabbat illik felvenni. Én vizsgákra szoknya vékony harisnya és egy csinosabb selyemblúzt szoktam felvenni, de mostanában egyrészes ruhát veszek fel. Kényelmesebb egy lenge szellősebb csinos selyem ruha. Persze van aki farmer miniszoknyát egy mellkidobós toppal, de ez a legalja.
2015. jún. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

A minap fekete nadrágkosztümben voltam. Szerencsére még reggel letudtam, de a délutáni eredményhirdetésen sem volt túl meleg.

Viszonylag szedett-vetetten öltözött fel a nőtársadalom. A férfiak jobban (alkalomhoz illően) felöltöztek, persze itt is volt kivétel.

Lányok sokan voltak szoknyában. Combközépig érőben :o szerintem ez nem túl jó választás. Meg harisnyában, és ott nyígtak hogy még ezt is felvették.

Gondoltam magamban, nézz már szét, a pasik hosszú ujjú ingben és zakóban vannak.....

A szoknyához általában valami elegáns pólóbszabású dolgot vettek. Néhányan blúzt, még kevesebben blézert rá.

2015. jún. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
A kedvencem a cicanadrág, csipkeblúz látható melltartóval és tizenakárhány centis magassarkús pics volt.
2015. jún. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!