Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a szandál+zo...

Mi a véleményetek a szandál+zokni kombinációról?

Figyelt kérdés
Sokan visszataszítónak, ízléstelennek tartják, mások szerint (és szerintem is) semmi gond nincs vele, mindenki abban jár, amiben jól érzi magát.

2015. jún. 9. 11:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem béna.

Természetesen mindenki magának választja, amiben jár. De mondjuk én érezhetem magam jól bugyiban és melltartóban és mehetek úgy az utcán, de attól az még ízléstelen marad.

2015. jún. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%
Őszintén,én sem értem mire fel ez a nagy felháborodás. Nyílván nem a leg stílusosabb kombináció de számomra nincs benne semmi megbotránkoztató.Ha az illető jól érzi magát benne,hát hordja!
2015. jún. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
A különbség az, hogy ha bugyiban és melltartóban sétálsz a utcán, azzal megsértesz egy normát (egyébként ártalmatlant, hiszen másnak nem származik hátránya belőle, viszont íratlan szabály, hogy nem sétálunk alsóneműben az utcán), míg a szandál+zokni kombináció egyszerűen csak nem tetszik bizonyos embereknek.
2015. jún. 9. 11:54
 4/23 anonim ***** válasza:
79%

Értem én, amit mondasz, és egyet is értek, én sem azt mondom, hogy a szandál-zokni olyannyira borzalmas lenne, de akkor hogy egy másik példát hozzak. Nem veszek fel farmerra szoknyát. Számomra ez körülbelül olyan, de szerintem nem éri meg ezen vitatkozni, mert ha neked tetszik, jól érzed magad benne, és nem érdekel mások véleménye, akkor felveszed és teszel rá, mit gondolnak.

Nekem nem tetszik, mert szerintem ez egy nagy divatbaki. De tőlem nyugodtan hordjad, én ezért egy embert biztosan nem néznék le, vagy bármi, mert lehet hogy közben meg tök jó fej. Meg egyrészt ez egy szubjektív dolog, másrészt ennél jóval nagyobb horderejű kérdések is vannak.

2015. jún. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ez már jobb válasz volt, kivéve az utolsó mondatot, mert azt kvázi bármivel kapcsolatban kijelentheted, tipikus bagatellizálás.
2015. jún. 9. 12:15
 6/23 anonim ***** válasza:

Mersz a szandálnak pont az a lényege hogy nincs zokni a lábadon.

Papucshoz sem veszel fel zoknit ha sétálni akarsz.

Papucs majdnem u.a. mint a szandál csak papucsban rövid míg szandálban hosszú távot szoktak megtenni.

2015. jún. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Bakker, pont ezt akartam megkérdezni, úgy kerültem ide! Én utálok bármiféle lábbelit zokni nélkül hordani és többször megszóltak már a szandál-zokni kombó miatt, hogy ciki. Egyvalamit nem tudtak megmondani: MIÉRT. Mert csak.
2015. jún. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Ezt a kombinációt hordó emberek általában jó emberek, és nem érdekli őket a külvilág. Más kérdés, hogy személy szerint én nem gerjednék be rájuk.
2015. jún. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
95%
Azt szokták mondani hogy értelmetlen mert a szandált azért veszik fel hogy ne legyen melege a lábnak, de a szandál+zokni még mindig szellősebb mint a cipő+zokni. Meg akkor már inkább ez mint zárt cipő (nem sportcipő) rövidnadrággal. Férfiakon engem egyébként nem különösebben zavar, nőkön se hosszúnadrággal.
2015. jún. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
22%
Van az a fajta, ami vagány (jó minőségű, vékony, nem sportzokni, ami stílusban, színben passzol a szandálhoz), de a legtöbb elég gagyi. Oké, hogy mindenki járjon abban, amiben jól érzi magát, de ne legyen felháborodva, ha megmondják, hogy nem néz ki esztétikusan (ennyi erővel pucerán is lehetne járkálni, meg 200 kilósan miniszoknyában). A túraszandál sportzoknival igenis nem néz ki jól.
2015. jún. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!