Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jó ez a napszemüveg?

Szerintetek jó ez a napszemüveg?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy divatos, illik az archoz? Női vagy férfi szemüveg ez? Neked tetszik?

[link]



2015. jún. 10. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Jézusom. Ez nagyon bazári. :D Bocsánat, de soha nem vennék fel ilyet. Nőinek néz ki de nem hinném hogy divatos (vagy valaha is az volt) és azt sem hogy bárkinek jól állna.
2015. jún. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ezek divatosabbak persze mindegyik más arcformán áll jól


[link]


[link]


[link]


[link]

2015. jún. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem tetszik az olyan, amin ilyen nagy "izé" van oldalt. Egyébként meg nem rossz, jól áll, de ha klón szeretnél lenni te is, akkor be kell állnod a sorba és légy szemcsit venned. :)
2015. jún. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hallgass az előttem szólóra. Nagy divatdiktátor, de őt nem fogod észrevenni a tömegben, mert ugyanúgy néz ki mint a többi.
2015. jún. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy az ember olyan ruhaneműket és kiegészítőket hord ami neki jól áll és még ízléses is, nem lesz ugyanolyan mint a többi. Mellesleg nem hiszek a divatban, nem is követem, azt veszem fel ami tetszik :) De ez a szemüveg senkinek nem áll jól.
2015. jún. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
hát ez kb 15 éve volt divat:D béna
2015. jún. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bocsánat, te küldted a szemcsis linkeket. Azért gondoltam azt amit leírtam. :) De örülök, hogy nem vetted rossz néven.
2015. jún. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Renesmee98 ***** válasza:

szerintem nem néz ki jól... bár kinek mi... :)

az én véleményem szerint ez a szemüveg divatosabb és jobban megy ehhez az arcformához!

[link]

2015. jún. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez szörnyű. Falun elmegy, ha nincs más.
2015. jún. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi, én is így gondoltam! :D
2015. jún. 10. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!