Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felvehetek sima fehér inghez...

Felvehetek sima fehér inghez csokornyakkendőt, nem vennék fel zakót hozzá, ha meleg van?

Figyelt kérdés
Vagy zakóhoz nem veszünk fel csokornyakkendőt, kérlek segítsetek! 19/f Köszi előre is!

2015. jún. 15. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
egy fehér inghez egy csokornyakkendő nagyon jól mutat zakóval, de még nélküle is. ha a fehér ing esetleg hosszú ujjú, akkor tanácsolnám, hogy hajtsd fel egy kicsit az ujját. :)
2015. jún. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen, igen mindenképp hosszú ujjúra gondoltam, nővéremnek lesz, és megszeretném neki a módját :D a zakó időkérdése lesz, csak nem tudom mi az etikett valahol elfogadhatónak írják, máshol nem
2015. jún. 15. 21:29
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Fehér ing csokornyakkendővel pincéres. Zakó nélkül ne vedd fel a nyakkendőt
2015. jún. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem feketére gondoltam valami mintásra vagy egy színűsötétre, de nem feketére
2015. jún. 15. 22:34
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Csokornyakkendő mindenképp felejtős. Kivétel pincérek, szórakozott professzorok és szmoking, frakk viselése.
2015. jún. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Nekem van csokornyakkendőm, sima fehér hosszú ujjú inghez jól mutat, de kell valami mellé, pl. egy hozentrógli meg bőrkesztyű. De a tuxedo hatás jó a zakóval, szóval zakóval venném fel. Vagy zakó nélkül simán csak nyakig begombolva az ing nyakkendő nélkül, vagy nyakkendő helyett rakhatsz sálat is, feketét vagy fehéret.
2015. jún. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
jó meleg időbe kimondottam élvezetes dolog nyakig begombolni az inget :) :) mikor alapból rohad a paraszt a napon, főleg ha a nadrág is fekete, kapódik a tojás rendesen :) Nyáron simán elég egy fehér hosszúujjú ing kicsit felhajtva igényesen, nem felgyürni mint vmi jobbágy, hozzá egy normális szürke nadrág és kész.
2015. jún. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szombaton megyek, elvileg nem lesz annyira meleg szerencsére! :) Ezt vettem: [link]


Am az állig begombolt ing csak szimplán nekem eléggé ilyen "mostani ficsúros" :D

2015. jún. 16. 19:46
 9/10 anonim ***** válasza:
az állig begombolt ing totál kényelmetlen és hülyén is néz ki. Én elég sokszor hordok öltönyt, soha nem gombolom be nyakig az inget, amennyire kell annyira a nyakkendő összefogja és így kényelmes. Persze ingtől is függ, mert egy minpségi ing nem áll hülyén ha nem gombolod be állig, de egy kínai ing elég majom látványt nyújt.
2015. jún. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
én is úgy szoktam Utolsó! :D :D
2015. jún. 16. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!