Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok, hany eves kor...

Mit gondoltok, hany eves kor utan ugymond "ciki", ha egy fiu ilyen stilusban oltozkodik? (link)

Figyelt kérdés

melyik az a felso hatar, ami utan mar azt mondod, hogy ehhez mar tul erett vagy komoly egy fiu/ferfi

https://www.youtube.com/watch?v=5P7z0lSjl68


2015. jún. 21. 08:48
 1/10 A kérdező kommentje:
gondolok itt konkretan az egy 1:02 utan talalhato outfitekre :D
2015. jún. 21. 08:50
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez a SWAG stílus
2015. jún. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem itt inkább az a ciki, ahogy mutogatja magát és pózol, elég nevetséges:/ amúgy a pc, a színes cipő, a béna sapka, derékra kötött ingek meg szakadt gatya kivételével nem gáz, így mondjuk olyan 25 éves korig ok.
2015. jún. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem ez mindenkin gáz.
2015. jún. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem alapból nem jön be a két számmal nagyobb felső, de a többi oké kb 20-25 éves korig.
2015. jún. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Max. 18 éves korig. De ez már nagyon max. Őszintén inkább 16-ot mondanék.

Nekem nagyon nem jön be ez a stílus, nevetségesnek, gyerekesek, divatmajmosnak, és idétlennek tartom. Főleg akkor, ha szemöldökráncolás, és ecsethaj, vagy fullcap is jár hozzá. Elhányom magam az ilyentől.

Én eleve a komolyabb, stílusosabb, érettebb, kevésbé a divatot majmoló, hosszabb hajú srácokat kedvelem.

2015. jún. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

hát pedig ez tök jól néz ki, bírom a streetwear-t. főleg ha megnézzük az átlag emberek bőgatya+feliratosing kínálatát... sok ilyen öltözködésű srácot ismerek szerencsére.

szerintem nem swages annyira. tök minimál. semmi köze az ecsethajú srácokhoz.

az nem jön be, ha a derekára teszi a pulcsit, az gáz.

amúgy teljesen rendben van.

30 éves korig bőven lehet hordani, de ha vki fiatalos 30-on túl is, akkor is jól fog állni neki.

mondjuk a pc-t szerintem 25 körül ki fogja szedni, ha kicsit komolyodik. :D

2015. jún. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
utolso valaszolo, na vegre valaki lat izlest es stilust is benne, ahogy en is. kicsit tenyleg el lehetne szakadnia a tarsadalomnak a lejart, odivatu bo gatya es ing, plusz nehany extrem esetben szandal-zokni komboktol.
2015. jún. 21. 20:47
 9/10 anonim ***** válasza:

a gyakori közönsége is olyan, mint az utcai emberek többsége, volt, hogy egy undorító felálló orrú balerina cipőt javasoltak nekem, hogy az milyen szép. :D

dehát ez a stílus, amit te is linkeltél, nem véletlen van felkapva divattal foglalkozó körökben. rájuk kell hallgatni. : D

2015. jún. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most őszintén, ezek a szerkók egyáltalán nem vészesek. Volt pár cucc, ami sztem nem illett az alkatához, túl nagy volt, de amúgy nem volt gond a holmikkal. Az más kérdés, hogy nekem mint nőnek vonzóbbak az elegánsabban öltözködő férfiak, de ha neki ez a stílusa, sztem nem ciki 25, 30, 40 éves kor fölött sem. Ráadásul ez a swagnek még lájtosabb formája, pl. a nadrágok nem buggyosak, nincs rajta kilós aranyfuksz, sem ízléstelen mintás ruhadarabok...
2015. jún. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!