Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesten hol találok olyan...

Budapesten hol találok olyan kínai áruházat ahol AirMax replikákat és normálisabb kinézetű ruhákat lehetne vásárolni? Névvel, címmel szívesen fogadom-

Figyelt kérdés
Augusztusban utazunk fel Budapestre és itt vidéken egy kínaiban sem lehet normálisabb ruhákat kapni a kínai áruházakban és elég sok ismerősöm csapott le az alkalomra, hogy hozzunk neki AirMax replikát. Először arra gondoltam, hogy jó ötlet lenne a Józsefvárosi piacra menni, de mivel bezárt vagyis másik helyen nyílt újra azt mondják ott nem igazán lehet darabra venni terméket,hanem inkább tucatra, én meg főként magamnak szeretnék bevásárolni. Ezért nézelődtem és találtam egy Sárkány Center nevű üzletet a Gyömrői úton, de ha van több tippetek, illetve jártasok vagytok ebben a témában szívesen hallgatom :) Ne kritizáljatok kérlek azzal kapcsolatban, hogy nem telik eredeti AirMax-ra akkor ne vegyél, mivel nem magamnak szánom.

2015. jún. 23. 16:54
 1/2 anonim válasza:
Ebayen tudsz rendelni, vagy ennél a lánynál: [link] - nekem már több ismerősöm rendelt tőle, megbízható és nagyon sok cipőből tudsz válogatni. Olcsóbb ruhák a Blaha Lujza téren vannak a Skálában és a Hádában is igazi kincsekre lehet bukkani, egy barátnőm nemrég vett ott egy Zarás ruhát 700Ft-ért. A Sárkány Centert viszont nem ajánlom, szerintem hihetetlenül ízléstelen az ottani kínálat.
2015. jún. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szia!Iskolatársamnak az Ázsia centerből van AirMax replikája állítólag ott nagyon olcsó de pontos árakat nem tudok mondani.Amúgy ha érdekel itt Budapesten a Szentmihályi úton található!
2015. aug. 6. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!