Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Triangl bikinik stílusa,...

A Triangl bikinik stílusa, színvilága miért számít sokaknak csúnyának, gáznak vagy szokatlannak?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszettek ezek a bikinik, mikor nézelődtem a neten, véletlenül futottam bele nemrég. Alapvetően én az egyszerű fazonú, lehetőleg egy, max. 2 színből álló, mindenféle díszítés és giccses virágminta nélküli bikinikre vadásztam mindig (kevés sikerrel). Ha találtam is olyat, aminek nem volt idióta fazonja, vagy nem volt rajta semmi idegesítő minta, az rendszerint marha drága volt. Nos hát megláttam ezeket a triangl típusú bikiniket (nyilván csak a kópia megfizethető), és fú mondom, én ilyesmiket kerestem a boltokban mindig! Utána nézelődtem és itt meglepődve olvastam, hogy sokak szerint full gáz meg tré. Nem mintha befolyásolná bárki véleménye az ízlésemet, csak kíváncsi lettem, hogy miért, kérem valaki fejtse már ki nekem! :)


Konkrétan ezekre gondolok:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Szerintem ezekben nincs semmi extra, nem tudom mi az amiért ez a fazon vagy színösszeállítás kimehetne a divatból, nincs rajta csipke, buggyosság, ráncolódás, rojtok, bizbaszok, semmi, az a jó benne, hogy totál egyszerű, mégis nagyon királyul néz ki. Sokan mondják itt, hogy jövőre kimegy a divatból, gáz lesz, most sokan hordják, stb. De én nem értem, hogy egy ilyen minimál design bikini mitől lenne gázabb jövőre, mint a cigányos csiricsáré rózsamintás-pálmafás csillámos bikinik, amik már kaphatóak a tescoban és a kínaiban 100 éve... Tehát, mi az ami annyira fura ebben a triangl bikiniben, hogy vállalhatatlan lenne? De most komolyan. Egy szín, plusz oldalán fekete szegély, sima letisztult fazon. Tök puritán.



2015. jún. 29. 22:38
 1/10 anonim válasza:
Vannak pl.cipők is, amik tök jól néznek ki, minden tini kér anyucitol, apucitol pénzt, mert ugye marha drága, de menő. Ugyan ez ez is. Sokan azért hordják, mert márkás, divatos, de amint bejön egy újabb, ez már ódivatú, sőt ciki lesz. Nekem is tetszett, de miután láttam, hogy az összes 14-15éves erre veri a nyálát, már kicsit elborzasztott. Nemmellesleg úgy néz ki, mint egy fehérnemű, ami nem is lenne rossz, csak nem annak a korosztálynak.
2015. jún. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Áh, értem. Vagyis nem érthetem, mert én már a 30-hoz közeledek és baromira nem foglalkoztat, hogy mi a menő, mi a trend, valami vagy megfog, megtetszik, vagy nem. Hát pont nekem is megtetszett ez, ami a tinilányoknak. De igaz, ami igaz, strandra nem nagyon járok, most elmegyek nyaralni külföldre, gondoltam beújítok egy bikinit és akkor már miért is ne egy ilyet, természetesen nem a márkás verziót. Abszolút nem érdekel, ha egy ruha nem márkás. Nem érzem át ezeket a problémákat, hogy cikinek kéne lennem, mert nem egy drága márkás ruha van rajtam. Hát pont leszarom. Egy fürdőruhánál meg pláne nem szempont.


Engem mondjuk fehérneműre pont nem emlékeztet, inkább olyan, mintha rajzfilm fürdőruha lenne, némelyiknek meg a mellrésze olyan, mint valami szem. A kék-sárga-fehér összeállításról Mondrian képei ugrottak be. Tehát ki mire asszociál épp... :)


Mondom, nekem újdonság, hogy ennyire rákapott erre mindenki, nem csak én, de nem is csodálom, hogy az egyszerűsége, a hangulatos színei miatt sokaknak megtetszett. Mint említettem, én már régóta keresgéltem a boltokban ilyesmi fazonú-színű fürdőruhák után, főleg ez a sima melltartó fazon tetszik benne, mert már kicsit meguntam a háromszögletűt. Viszont az ízléstelen igénytelenül kivitelezett minták miatt legtöbbször le kellett tennem vásárlási szándékomról. Amúgy meg nem egy nyárra veszem a fürdőruhákat, addig hordom, amíg szét nem szakad, vagy ki nem hízom.

2015. jún. 29. 23:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben az is benne van, hogy eredetit senki nem fog venni 89 dollárért, a kínaik meg tele vannak olcsó utánzatokkal, amit azért a lányok megvesznek. Innentől meg már fiatal fejjel kalap szart se ér az egész.
2015. jún. 30. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát jaja, irreális összeg egy fürdőruháért 80 dollár plusz posta, plusz vám, hagyjuk már. Ha ha venni akarok, az olcsó boltokba megyek be nézelődni, mert 5000 Ft-nál többet nem adnék ki ilyesmire. Nem vagyok nagy strandolós, nem vagyok divatb**i sem. Lehet, hogy amit megveszek pár ezer Ft-ért az hitványabb minőség, de kétlem, hogy annyival többet tudna a másik 5x annyi pénzért vagy többért.

Tehát, ha választanom kell a tesco, auchan, nyugati aluljáró, vatera, stb olcsó fürdőruha felhozatalából, akkor ezt a típust választanám, mert rohadtul nem tetszik, mikor telecseszik mindenféle ízléstelen és indokolatlan mintákkal a fürdőruhát, egyszínűből meg csak rikító narancssárgát vagy rózsaszínt lehet kapni kb., vagy öreges a fazonja. Ez viszont tök okés, nem érzem hivalkodónak se. Nem tudtam, hogy ez valami márka, mikor kiszúrtam a neten egy képet és megtetszett. Nem ismertem, nem tudtam, hogy sokak hordanak ilyet, strandon sem voltam tavaly óta.


Szerintem ezt eléggé eltalálták, hogy ennyire népszerű lett, nyilván a tinilányok lelkesedése alábbhagy majd, ha jövőre lesz valami újabb drága és felesleges cucc, amit megvetethetnek maguknak az IPhone-juk és tabletjük mellé (bezzeg az én időmben matricákat cserélgettünk meg ilyesmik...:D). Ettől függetlenül ez egy jó kollekció, és biztos sokan vannak olyanok, akik nem csak azért veszik meg, mert drága és trendi, hanem mert az összes közül ez tetszik nekik. Aki meg nem engedheti meg magának, hadd legyen már lehetősége jól kinéző fürdőruhát vásárolnia, még ha csak olcsó hamisítvány formájában is. :)

2015. jún. 30. 03:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak az első két linket nyitottam meg, nah ez pont az a szabású felsőrész, amin azok a fekete rátétek közönségessé ribissé teszik. Ennyi baja van. Legalábbis véleményem szerint.
2015. jún. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Képet nem találtam, de nekem egy közönséges öltözött domina jut eszembe erről a felsőről.
2015. jún. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem, szóval a fekete rátét a baj, hogy hangsúlyozza a varrást. Hm, lehet velem van a baj, de nem látom ribisebbnek, mint a legtöbb bikinit. Alapvetően akkor kb. minden hagyományos melltartós bikini olyan, mint egy színes fehérnemű, tulajdonképpen annyi különbséggel, hogy más anyagból készült.
2015. jún. 30. 13:20
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, szerintem te ha alapvetően ilyet kerestél, akkor neked ez csak jó lehet. Ezen tényleg nincs semmi piszlicsáré. Ettől egyszerűbbet nehéz lenne kitalálni. Nem gondolnom, hogy kimenne a divatból, de aki nem is követi, annak meg olyan mindegy, hogy épp milyen kiadás. :) Nekem egyébként nem tetszik, de nem nekem kell felvennem, hanem annak akinek tetszik. Biztos vannak egy jó páran.
2015. jún. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Aminek csak a szegélye fekete és nem melltartó fazon azok még okésak is... habár képen valahogy jobban néz ki mint élőben. Láttam már pár ilyet idén és valahogy nem tetszettek élőben egyáltalán... azok sem amik képen pedig bejöttek.
2015. jún. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a többség nem azért mondja, hogy gáz, mert ízléstelen, hanem azért, mert mindenki ilyet hord, mert tucat. Én ennek ellenére kifejezetten szép, ízléses fürdőruháknak tartom őket, sokkal jobbak, mint a régebbi trendek (pl. amikor boldog-boldogtalan pánt nélküli bikinifelsőt hordott vagy háromszögbikinit, amikor nem is állt jól a mellükhöz, meg az ilyen Mayo Chixes szétcsillámozott ezüstfeliratos undormányok). Én úgy vagyok vele, hogy ha vmi megtetszik, akkor hordom, akkor is, ha más szt nincs egyéniségem... a lényeg, hogy én tudjam, hogy miben érzem jól magam, és mivel nem vagyok egy mániás divatkövető ember, ezért lepereg rólam, ha ilyen miatt fikáznak.
2015. júl. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!