Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyiből tudnám összehozni...

Mennyiből tudnám összehozni ezt az öltözködési "stílust"?

Figyelt kérdés
Olyan stílusra gondoltam, ami kifinomultásogt illetve illedelmességet sugároz (lehet hülyén hangzik de na :D)mégis divatos, és nem az az öltönybenjárós aktakukac akarok lenni. Ilyenekre gondoltam pl.:Szövetkabát, ingek (2-3 esetleg 4), és olyan cipő amely sportos azonban illik a ruhához/ruhákhoz, valamint egy-két zakó az ing fölé, és (ugyanúgy 2-3) nadrág ami szintén illik a ruhához (olyan farmerra gondoltam ami nem az a buggyos, de nemis az amelyikben nem kap levegőt a lábam). Előre is köszönöm! Egyébként ha ez bármiben is segít 13 éves vagyok fiú természetesen, és vékony (leggalábbis nem elhízott) testalkat. Van egy szemüvegem ha illene ehhez még valami. Ha a kedves válaszoló állítana egy összeállítást internetes oldalak linkjeiből, és az összegről úgyszint megköszönném!

2015. júl. 6. 02:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
örül a szivem hogy egy korodbeli srácnak is tud stilusa lenni es igy akar öltözködni, nem pedig ilyen "#swag#yolo" stílusban :D
2015. júl. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a következő változatok többségben ilyennek tűnnek. Van közte sortosabb meg elegánsabb is, meg van, ahol a gatya túl szűk, de a pulóver-sál-kabát az jó.

Tulajdonképpen ki tudod hozni olcsón is, pl. ha elmész használtruhaboltba akkor nagyon jó minőségű külföldi ruhákat tudsz venni. Vagy leárazáskor kell próbálkozni a divatüzletekben. A H&M és a C&A általában tart ilyen elegánsabb kollekciókat is, érdemes figyelni.

Itt pl. ing, farmer, elegánsabb zakó és sál is akad:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2015. júl. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1: Én sosem voltam/vagyok/akartam "swagyolo" lenni, én nem az a puhap*o*cs vagyok :D

2#: Nem pont ilyenre gondoltam, kicsit elegánsabbra, nem nagy városban vagyok (nem messze Miskolctól, kb 40 km), és ahol élek nemnagyon van westend meg ilyesmi üzletek. Azért gndoltam internetre. Köszönöm!

2015. júl. 6. 13:39
 4/11 anonim ***** válasza:

Elismerés, hogy van aki még nem JB utánzat, p*ncis kisfiú.

Attól függ. Jó, hogy inkább néhány minőségi darabot szeretnél, szerintem jobb, mintha olcsó xarokkal tömöd tele a szekrényt.

Szövetkabátok közül nekem az ilyesmik tetszenek:

[link]

[link]

Egy-egy minőségibb darab olyan tízezer körül van, de persze van olcsóbb is, ami jó.

Ingek közül ajánlom, hogy legyen két-három fehér, de jól tud kinézni egy barna, szürke, csíkos darab is.

Cipőnek egy tornacipő fazonú, kicsit bőr hatású cipő jó lenne.

[link]

Ennyit tudok mondani :)

Ja, és 12/l

2015. júl. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Egyébként valami olyasmire gondoltam hogy linkeket kapok az adott ruháról nem csak képet :D (ne vegyétek sértésnek!). Továbbra is várom a válaszokat. Nektek ment a zöld pacsi!
2015. júl. 6. 23:23
 6/11 anonim ***** válasza:

Én meg azt válaszolom neked, hogy csak pamutingeket vegyél vagy pamut pólókat, de mindenképpen pamutot, és cipőben pedig bőrcipőt. A nem bőrbe beleizzad a lábad, és ha leveted a cipőt, ajjaj!

13 évesen azért még nem kell úgy öltözködnöd, mintha felnőtt lennél, egy gyereknek nem tudok elképzelni például gyapjú zakót, ami nekem nagyon tetszik, de azért egy gyereken furcsa lenne. Neked még inkább pulóvereket (ezek se legyenek műszálasak, a bal oldalon belül lévő cédulán el tudod olvasni, hogy milyen anyagból van valami) tudok elképzelni, normál bőségű farmert, nyáron sportcipőt, télen valamilyen zárt bőr cipőt, és persze legyen egy sötét szürke vagy fekete öltönyöd is, hozzá sötét színű cipő, ha esetleg színházba mész, vagy az iskolában lesz valamilyen ünnepség.

2015. júl. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Amiket a második válaszoló küldött, szerintem pont olyanokat nem akar hordani ez a fiatalember, mert nem akar ilyen ficsúros lenni, hanem normális, szolid öltözékre gondolt.
2015. júl. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amiket írtam feljebb, hogy bőr cipőt vegyél és pamut ingat, pulóvert, azok igaz, hogy drágábbak, és az is igaz, hogy még növőfélben vagy, nem tudom, ki finanszírozná a vásárlást, ezért csak egy-egy darabot vegyél, aztán majd ha már megálltál a növésben összeállíthatod a ruhatáradat, az bele fog kerülni olyan 2-300 ezerbe, vagy többe. Egy normális cipő 20 ezer kb. De mondom, nem érdemes olcsó vackot venni semmiből sem.
2015. júl. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Szia! :D Szintén örülök, hogy vannak a mi korosztályunkban normális emberek is... nos, nem tudom pontosan, de amit leírtál, abból arra következtettem, hogy a hipster stílus egyik ágazatára gondoltál (bár leírás alapján nem megy pontosan, de megpróbáltam). Szóval kezdésnek pár link, hogy én a leírásból mit vettem ki:


[link]



[link]



Ha jól következtettem, akkor annyi a dolgod, hogy beírd a Google-ba: Hipster boy/hipster guy.


Egyébként ha saccolni kéne a leírott mennyiségek alapján összesen ez megvan 40.000 ft is. (Kivéve ha nem akarsz rengeteget költekezni, akkor pl. használt ruhákból is megy, akkor meg kb. 15-20.000 ft)


Remélem segítettem, 13/l.

2015. júl. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Bocsi, nem írtam linket ahol venni tudsz :)

Itt kedvedre válogathatsz ingek közül:


[link]


Farmerok:


[link]


Zakók, kabátok:


[link]


[link]


Ja igen és összeállítás:


[link]


[link]


[link]


Ez összesen kb.

39.000 ft (Ezért ajánlom inkább a turkálót mondjuk :D)

2015. júl. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!