Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok most Budapesten...

Hol találok most Budapesten bakancsboltot? Milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy egy nap alatt kiszakadt a Steel bakancsom nyelve, ami megjegyzem nem kis idegbajjal jart. Egyszer vettem fel, és akkor is csak megneztem a tukorben hogy all...

Szoval visszaviszem. Szerintetek visszaadják a pénzt (Rockpince), vagy csak cserélik? vegyek másik Steelt? kinek mi a tapasztalata? Hetfon viszem vissza. Az lenne az elso munkanap.

Ha visszadjak a penzt, merre talalok egy megbizhato boltot, ahol van esetleg mondjuk Shellys vagy Martens?

Koszonom a segitseget!

18/L



2015. júl. 12. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
A Blaha és az Astoria között van Martens, jó nagy, de meg nem mondom a pontos címét...
2015. júl. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom, bar a Martens eleg draga... de az legalabb nem adja fel azonnal :)
2015. júl. 12. 17:50
 3/7 anonim ***** válasza:
33 volt, fényes padlizsán(?)lila, de egy pillanat alatt lerúgtam a színét az orrán, alatta meg fekete. Ettől eltekintve nagyon jól bírja.
2015. júl. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ertem, koszi :)
2015. júl. 12. 18:19
 5/7 anonim ***** válasza:
webshop.londonport.hu oldalon megtalálod a címet is.
2015. júl. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én karácsonyra kaptam a Martensemet. Mi a Rákóci úton vettük. Azóta még nincs semmi baja, csak párszor összerugdostam az orrát, mert kicsit csámpás vagyok, meg ugye megtört a bőr a viselés miatt. Ezen kívül nem lett még semmi baja, pedig koncerteken már ráugrottak egy párszor. Tél 2 hetente, ilyenkor pedig "jeles alkalmak" előtt szoktam kiboxolni.


Remélem tudtam segíteni!

2015. júl. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem az első Martensem most 4 éves, már eléggé látszik rajta! Pár pogót is átélt, és napiszinte hordom/hordtam. Lejött már az orra, mindkét cipellőről, megkopott, kissé szétesett a talpa is. De imádtam, idén vettem egy másikat, ő is egész jól bírja.

Van még egy Steel bakancsom is, mindenkinek hamar szétmegy, de valamiért az enyém borzasztóan jól bírja, pedig nem kímélem! Annyi a hibája, hogy lejött az oldalán kicsit a bőr, de semmi több.

Illetve, ha nem zavar, hogy használt, ajánlom a Jajcicát! Nincs messze a Blahától, jóval olcsóbban szerezhetsz Shelly's bakancsokat és maximum kicsit kopott!

Sok sikert!:)

2015. júl. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!