Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért divat random szövegeket...

Miért divat random szövegeket írni a pólókra, amiknek nincs semmi értelme?

Figyelt kérdés

Az oké, hogy valami értelmes dolgot ír rajta, mert tudod, mit hordasz (pl. valami együttes). De ez? Kb. ilyesmire gondolok, ahogy itt mutatja:

[link]



2015. júl. 15. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert dísz,mert feldobja,mert színesebbé teszi,nem pedig egyhangú,sima,egyszerű póló.Kész,ezért.Fogadd el,vagy járj sima pólóban,ami úgyis unalmassá válik.:)
2015. júl. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is pont ezen gondolkodtam el ma... venni akartam páromnak egy pólót de olyan feliratok voltak mindegyiken hogy tuti sose venné fel.

De nekem is van olyan pólóm amin értelmes is lenne a felirat... ha nem valami google translate-el fordították volna le a kínaiak angolra.

2015. júl. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Engem is zavar. Néha látok jó színű, jó anyagú pólókat, de nem veszem meg, mert olyan szöveget írnak rá, ami ciki lenne ha felvenném.

Egyszer jót nevettem magamba, amikor láttam egy 50-60 év körüli nőt és olyasmi volt a felsőjere írva hogy I'm hot and sexy, valami hasonló. Szegény, szerintem nem is tudta mit jelent, csak megvette a piacon.

A másik ami jobban zavar, amikor nők képe van rajta a polon. Én mint nő, minek viseljek magamon egy másik nő képet, akit nem is ismerek, csak egy sima modell. Engem ez annyira idegesít, mert sokszor szép lenne a háttér, de rajta van egy nő. Ha rajta lenne egy popsztár, az teljesen más, mert aki szereti az hordja megértem, de egy vadidegen a pólón...

2015. júl. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!