Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hónaljkutya, pasinak, kocsmába...

Hónaljkutya, pasinak, kocsmában a pultban, ujjatlan felsővel kombózva rendben van? Csak mert ha meg nincs, az szerintem meglehetősen. Finoman fogalmazva "Pride-os". És amúgy se tetszik ha nincs, mert sztem az nem férfias. Vélemény?

Figyelt kérdés
Tekintettel arra, hogy veszett melegek vannak mostanában, elkezdenék ujjatlan felsőben járni melózni. Csak a problémám, hogy én egy pultban, kocsmában dolgozom, ami miatt nem tudom, hogy eme testszőrzet viselése látható módon esztétikus, higiénikus-e, vagy inkább menjek rövid ujjú felsőben?
2015. júl. 18. 15:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
53%
rövid ujjúba menj, jobb az
2015. júl. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rendben van, az a fontos hogy tartsd tisztán; bár az, hogy már könyékig ér, tényleg gázos... ha túl hosszú, esetleg ollóval tartsd karban :D
2015. júl. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
65%

Rég rossz, ha a hónaljszőről hiszed magad férfiasnak :D

Nyugi, nem leszel meleg, ha leszeded, csak nem lesz igénytelen a megjelenésed ujjatlanban.

2015. júl. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%
Szedd le szerintem is, ha nem 50 éves vagy.
2015. júl. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Egy szőrös pultos és a jägeremben egy hónaljszőr? :D Áhhh neeeeeeeeeeeee. :D
2015. júl. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
29%
Ne hallgass a sok sztájlisztra. Ha például full szőrös a karod a hónaljad meg leborotválod az hogy néz ki ?!
2015. júl. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Higiéniai szempontból sztem simán leszedheted erre az 1-2 melegebb hónapra :) vagy használj hajnyírót,trimmeld
2015. júl. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy büdös ne legyél.

Ha extrahosszú a buksi és zavar, hogy nagyon kilóg a trikóból, de nem akarod leborotválni, akkor is le tudod nyírni rövidre. Ha nem annyira hosszú és nem is sűrű, akkor szerintem fölösleges leszedni.

2015. júl. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Részemről ne lógjon szanaszét, de miért lenne gond?
2015. júl. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, éltem én még olyan világban, hogy a nőknek is ott volt mindnek. De most már nyugodtan leszedheted, elég alappá vált ez férfiak körében. Sőt annyira, hogy ezt villogtatják. Mindenki, mindenhol, tévében is. Olyan figurák, mint egy ősember, nem látszik ki a feje a borostája mögül, na de a hónaljsün az szálanként ki van szedve. Én röhejnek tartom, mert talán előbb borotválkozna... Szóval most már lassan az a közízlésnek "gázabb", ha nincs kiszedve. Egy ideje rávettem már magam én is.


Egyébként meg jön a 40 fok, akárhogy is döntesz, a trikó az alap, az összes többi viselet esztelenség!

2015. júl. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!