Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

Lányok/hölgyek! Ezeket az ingeket mennyire érdemes hordani?

1: [link]

2: [link]

3: [link]

Szerintetek ez a fajta stílus "megnyerő"? Ezek hétköznapi viselésre is illetve akár egy alkalmi viselésre is befoghatók?

(Van 1 db ingem összesen, és szeretnék most úgy beújítani.:D)

Válaszokat köszönöm! 20/F

Keress kérdéseket hasonló témákban: ing, hétköznap, alkalmi, viselet

2015. júl. 24. 23:13  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Egyik sem tetszik. De miért pont pöttyös? :/

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/12Időpont 2015. júl. 24. 23:23 Privát üzenet

Nincs az a ferfias ero es sarm, ami kompenzalni tudna egy pottyos inget.

Ennel mar csak a hawaii-os palmafas ing a szornyubb.

Inkabb valassz kockasat. Az sokkal ferfiasabb.

[link]

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/12Időpont 2015. júl. 24. 23:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nem tudom, nekem túl "snassz" a kockás ing.:D Alapból mindig is különc voltam. Jöhet még esetleg vélemény, vagy amit ti gondoltok jónak.

# 3/12Időpont 2015. júl. 24. 23:27 Privát üzenet

A kulonc attol kulonc, hogy kilog a tomegbol.

Ergo, a valaszadok zomenek nem fog tetszeni a valasztasod.

De ha valoban kulonc vagy, akkor miert is erdekel masok velemenye? Itt erzek egy kis ellentmondast.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/12Időpont 2015. júl. 24. 23:34 Privát üzenet
Nekem tetszenek , igazabol nekem mindig is azok az oltozkodesi stilusok tetszettek akik nem divat majmok szolval az oltozekukkel kifejezikes a szemelyiseguket :) Am meg szerintem ezek az ingek jok alkalmi es hetkoznapi viselesre is , es a legfontosabb az hogy viseld azt amiben jol erzed magad es ami neked tetszik , igy vagyunk szepek hogy nem vagyunk egyformak es nem is kell hogy azok legyunk oltozkodesben sem ;)

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/12Időpont 2015. júl. 24. 23:37 Privát üzenet
Nekem nem nagyon tetszenek, de azért olyan nagy baj sincs velük, szóval hordd nyugodtan, ha neked tetszik.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/12Időpont 2015. júl. 25. 00:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#4: Csak úgy, miért ne. Őszintén megmondom, nem vagyok túl járatos az ingek világában, kíváncsi voltam egyszerűen, ennyi. De nem hiszem, hogy annyira befolyásolna, csak most ebben érdekel más véleménye is, ki tudja...Ennyire azért nem vagyok szűk látókörű/behatárolt. Majd alszok még erre az egészre.

#5: Köszönöm!:D

# 7/12Időpont 2015. júl. 25. 00:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm #6.

# 8/12Időpont 2015. júl. 25. 00:05 Privát üzenet
Kell hozzájuk egy stílus, ha jól fel tudsz hozzá öltözködni, akkor semmi gond nincs vele.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/12Időpont 2015. júl. 25. 05:45 Privát üzenet

Szerintem imádni valók :) Én lány vagyok, rengetegszer hordok pöttyöset, oda-vissza vagyok érte. Ha ezt látnám egy pasin, elolvadnék, nálam nagy előnnyel indulna :))

22/L

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/12Időpont 2015. júl. 25. 23:29 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha egy nő először igent mondd vagy visszauzasít, az mit jelent? Érdemes érte küzdeni? Hölgyek válaszát várom első sorban!
Lányok/ hölgyek ti hogyan kezelnétek a szituációt? Esetleg érdemes lenne tennem egy próbát?
Egy 30 as pasinak, aki nem bankár, mérnök, orvos stb (igen, nem mindenki az bocsi kedves hölgyek), annak munkahelyre hogy érdemes öltözködnie (irodában dolgozok, de nem öltönyös munkahely)?
Egy csúnyácska, de kedves és romantikus srácnak milyen dolgokon érdemes változtatnia, hogy össze jöjjön egy komoly kapcsolat céljából egy hölggyel? Elsősorban hölgyek válaszát várnám.
Tisztelt hozzáértő Hölgyek és Urak! Wifi net-vadászt ÉRDEMES-E VÁSÁROLNI, HA igen milyen fajtát? Köszönettel Zotyam

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!