Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen alkaton all jol ez a...

Milyen alkaton all jol ez a furdoruha? Nekem jo lehet?

Figyelt kérdés

[link]


5 kg felesleg van rajtam, tehat nem vagyok modellalkat, viszont elhizott sem, inkabb atlagos. Pici has, uszogumi. Mindenkeppen ketreszes bikinit szeretnek venni a nyaralasra, de nem tudom, hogy ez a fazon nem emelne-e ki jobban az elonytelen reszeket, mint pl. egy sima bikini, ahol nincs ez a kulonleges hasresz. Vagy pont hogy elonyos? Annyira nem ertek ehhez :S


2015. júl. 29. 11:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt trikininek hívák és csak a vékony lányokon áll jól, egy kis felesleggel már előnytelen :/ szerintem inkább maradj a bikininél :)
2015. júl. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a fürdőruha pont jobban ki hozza az előnytelen részeket, mint egy sima bikini. (ott valahogy annyira nem feltűnő összességében)
2015. júl. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
egyetértek...szerintem is maradj inkább a bikininél...
2015. júl. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem is csak vékony lányokon áll jól.
2015. júl. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ahhoz látni kellene téged,lehet azaz 5 kiló felesleg eloszlik, nem csak a hasadon van

(amúgy szerintem nem akarsz ebben lebarnulni:D)

20/L

2015. júl. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mar barna vagyok, ugyhogy ez nem szamit. :)


Koszonom mindenkinek a valaszokat. Fajo szivvel, de lemondtam rola. Igazatok van. Csak olyan szep ez a fazon az unalmas bikinik utan :)

2015. júl. 29. 13:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon tetszik,viszont nekem is a pocimon van egy aprócska felesleg,és ez sajnos pont ezt emeli ki :\ Úgyhogy ez nem nekünk való :D Na meg cici is kell hozzá :D
2015. júl. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyönyörû lehet a hason a fehér csík, napozás után.
2015. júl. 30. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Persze, "elso" barnasagot megszerezni valoban nem idealis. De ha mar amugy is barna az ember, akkor ez lenyegtelen. :)
2015. júl. 30. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!