Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet legolcsóbban sima,...

Hol lehet legolcsóbban sima, fekete Converse-t kapni Budapesten?

Figyelt kérdés

Mielőtt bejönnek az újak, szeretnék venni egy régit, mert fogalmam sincs, mikor szórják ki a jelenlegit. Az rémlik, mintha valamelyik Office Shoes előtt elhaladva akciósan egy sima szürkét 18-ért láttam volna valamelyik nap, amit kicsit túlzásnak érzek.


Ha ennyi, elfogadom, már rég vettem, de hátha tudtok segíteni, hogy hol és mennyibe kerül.


Köszi!


2015. júl. 29. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is pont ugyanígy állok, mint te :D Minél előbb szeretnék még beszerezni a régiből. Szerintem 16-18 alá biztos nem akciózzák...de én képes vagyok kifizetni érte a 20 ezret (attól függetlenül, hogy a régi még jó), így, hogy tudom, nem sokára már nem lesz kapható...

Mondjuk még mindig nem tudom felfogni....tényleg kiszórják a klasszikust, és nem csak mellé jön az új?

2015. júl. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem észre, hogy igencsak egy árkategóriában mennek a converse cipők 16 és 20 ezer közt. Már a 16e is elég ritkának számít.

www.converse-shop.hu Én itt szoktam nézni az árakat.

Amit én kinéztem, 17ezer pont. Rendeltem is már, teljesen megbízható oldal!

Amúgy én is szomorúnak tartom, hogy teljesen felváltja őet az új fajta! :(

2015. júl. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! :(
2015. aug. 2. 03:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!