Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, mi a véleményetek...

Csajok, mi a véleményetek erről a ruha kollekcióról? Nekem speciel nagyon bejön, ha utcán látok ilyet, eláll a lélegzetem :D de ezzel szerintem nem vagyok egyedül sok férfitársammal együtt

Figyelt kérdés
[link]
2015. júl. 31. 00:53
 1/7 anonim ***** válasza:
39%

Nem veszek harisnyanadrágot farmer rövidnadrág alá, szerintem nevetséges. Kevés röhejesebb dolgot tudok elképzelni, mint farmersort + fényes nejlon harisnyanadrág + tornacipő.

Undorító is az ilyen. Gondolj bele: bugyi, fölötte műszálas harisnyanadrág, afölött nadrág. Bepállik ott sok minden könnyen. Ocsmány szaga lesz a puncinak így, én még szoknya alá is csak akkor veszek harisnyanadrágot, ha muszáj. Inkább combfixet hordok. Sokkal szexibb, mint ezek a sz...rok.

2015. júl. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első te aztán nagyon kiábrándító voltál. :D Kösz. :D Am ilyen esős időben nem tudom mi pállana be okoska. :D
2015. júl. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Első vagyok. Sajnálom, ha kiábrándultál, de sajnos ezek tények. Esős időben is ugyanez a helyzet, meg nem esősben is. Reggel még talán nem olyan büdi egy ilyen puni, de estére már megjön a bukéja rendesen.
2015. júl. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én szokatm így hordani, jó nem nyáron 30fokban, de amikor már hűvösebb az idő igen, vagy tavasz elején.
2015. júl. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jobban szeretem a szoknyát, így ha már harisnya, akkor mindenképpen szoknyával hordom.
2015. júl. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

bi lány vagyok, belőlem semmit nem vált ki

se nem tetszik, se nem taszít

2015. júl. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem sem tetszik különösebben. régebben volt hogy felvettem így a rövidnadrágot a megfelelő időben, de nem pállott be semmi.
2015. júl. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!