Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Nektek melyik stílusú...

Csajok! Nektek melyik stílusú srácok jönnek be inkább? Adatok a leírásban. (inkább a 16-18 év körüli korosztály írjon)

Figyelt kérdés

1. ecsetfej, feszülős V nyak póló, neonszínű női cicanadrág, AirMax, sovány, agyonborotvált, magukat modellnek képzelő új generációs lények.

2. kopasz vagy rövid hajú, agyonfeliratozott póló, 2 számmal nagyobb farmer, bőr cipő, izmosabb kar de van egy kis pocak is, kicsit szőrös lazább srácok.

3. Vagy írjatok valami mást! :D



#fiú #stílus #utca gyerekek
2015. aug. 8. 23:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%

1. taszító

2. nem tetszik

3. normális ruhák, átlagos haj, átlagos testalkat, értelmesebb dolgokkal foglalkozó, okos, rendes, udvarias srác. Ez bejön.

2015. aug. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
2015. aug. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Meg a farmer/cargo + ing/póló/trikó. De ezeket a klasszikus stílusban értsd, pl. mint a klasszikus levis darabok, nem ezek a színes, szagos, sztreccs stb. cuccok. bakanccsal, tornacipővel, kb akármilyen cipővel (kivéve a homokos nem fűzöm be és a nyelve mögé teszem ilyen spontán lazán hogy úgy nézzek ki mint egy hímringyó stílusú)


pl ilyenekre gondolok

[link]


ez mondjuk jobb lenne lehajtott nadrágszárral

[link]


Nem a szakállat kell nézni, hanem a ruhát:

[link]


[link]


Főleg a középső, megint nem a szakáll a lényeg:

[link]



Asszem erre mondják azt, hogy normális? De picikét a vagány felé hajló.

2015. aug. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Értem! És mit gondolsz az értelmes dolgok alat? Igaz mindenki mást szeret csinálni. Én mondjuk egy évben kb. 1-2 alkalommal megyek csak el szórakozóhelyre ami szerintem jó pont de ugye ennek is van hátulütője mivel még a legutolsó pénzem is játékra vagy a gépem fejlesztésére költöm. A jövőben kocsit is szeretnék vásárolni és szép lassan ahogy a pénzem engedi szépen fel tuningolni ezt természetesen nem anyuci meg apuci pénzéből hanem az én munkámból. Habár szerintem ez neked nem tartozik az értelmes dolgok közé ahogy soknak sem. :D Nah de köszi a választ! :D
2015. aug. 9. 01:35
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszi a 2.-nak is.
2015. aug. 9. 02:15
 6/19 anonim ***** válasza:
alkatra: az elobb linkelteknel mackosabb (joval izmosabb es husisabb) a mellizmokat imadom, es ha izmos vastag laba, karja van a sracnak. nekem a tejfeher bor, szoke-voros haj egyatalan nem tetszik. szemre igazabol mindegy, mindegyikbe tudok szerelmes lenni 💖 hajra meg stilusra ertve nem szoktam a baratom oltozkodesebe beleszolni, tiszteletben tartom az izleset, ha valami tetszik akkor annak pozitiv vizhangot adok, es akkor remelhetoleg az olyan darabokat reszesiti elonyben ha ad a velemenyemre 😂 fiatalabb tesomnak mondjuk en szoktam ruhakat valogatni, de azt is inkabb hozza veszem, ismerem es tudom mi tetszik neki nem akarom magam nagyon raeroltetni 😊 de nincs olyan stilus ami mindenkinek jol allna, szoval szerintem az a sexy ha valaki a sajat adottsagaihoz jol valogat!
2015. aug. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Kösz, köszi! :D

Én is az egyéni stílus híve vagyok és én sem akarok "tömeg gyártot" lenni. Csak arra vagyok inkább kíváncsi, hogy miért öltözködik lassan minden fiú lánynak és ez mennyire jön be nektek. Nem szoktam valakit a stílusa vagy inkább ruhái alapján megítélni de egyesek már tényleg nulla alatti szinten vannak egy 100-as skálán.

2015. aug. 9. 13:50
 8/19 anonim ***** válasza:

óh. hát mert azthiszik ezmenő. meg amerikáról másolunk mindent. és a mostanában olyan vastag rétegnek a tinédzser lányok körében ez jön be sajnos. ha a pasi kb nőies. szerintem szörnyűség. de sajnos a többség nemígy gondolkozik. a pasiknak meg vagy megfelelési kényszerük van vagy (szomorúan) ez tetszik nekik :/

nekem sokféle bejön. a sima farmer fekete/fehér póló is tökéletes. a bakancsokat imádom. meg a rockereket. fekete cuccok bőrdzsekik. bandás felsők. (főleg h énis ilyen cuccokat hordok legtöbbször.) de felőlem akár hippi is lehet :D a lényeg hogy jól álljon neki a stílusa :)

2015. aug. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Divatok jönnek-mennek, az, hogy nekem mi tetszik, nem ez befolyásolja. Ha az aktuális divat távoli az ízlésemtől, akkor senki sem fog tetszeni, ha viszont beletalál az ízlésembe, akkor egyáltalán nem bánom, ha sok tucatember mászkál az utcán. Fordítottan magamra értve: ha nem tetszik a divat, akkor nagyon egyéni vagyok, mint általában, de ha épp tetszik, akkor nem azon jár az eszem, hogyan legyek egyéni. Szóval, ha épp mindenki jól néz ki, akkor nem fogom magam direkt elcsúfítani, csak azért, hogy minden áron egyéni maradjak. Na, ezt csak azért írom, hogy belásd, az "egyéniség" az nem egy ízléskategória. Mindig válaszold meg magadnak, hogy valójában az aktuális divattal van a bajod, vagy a tucatemberséggel. Két különböző dolog.


Kérdésedre válaszolva: szerintem 1-2 között találd meg az arany középutat.


Én speciel szeretem, ha egy fiúnak is van rendesen haja. Igen, úgy 10-15 centi, lehet belőle kihozni sokféle helyes frizurát. (Fiúsat is, nem csak lányosat.) Nem díjazom az ősembereket, arcon borotválkozzon. Ha nagyon szőrős medve, akkor borotválkozhat nyugodtan máshol is, nem kell lebxzxzni érte. Trikó, póló megteszi. Kerek nyakat jobban szeretem, de nincs ellenvetésem a V-nyakkal sem. Feliratokat nem bírom, de próbálj meg kapni felirat nélküliben normálisat... Nadrág: szűk farmer, de nem az az extrém rátapadó, ami még a boka-domborulatát is kiadja. Az túlzás. Alul, térdnél kisebb gyűrődések. (Mondjuk olyan, mint a 3. válaszoló 3. képén) Viszont ennél bővebb nadrág már nem tetszene. El kell pont találni. Cipő kérdés nem nagyon érdekel, fiúk azt hiszik, e körül forog a világ, hát nem e körül forog. Mondjuk annyit, hogy ne világítson a ripacsságtól. Az a primitívség jele, amikor sokakon többet ér a cipő, mint felette az egész ember. És amúgy is ízléstelen. Inkább legyen szolidabb, de színben legyen egyeztetve vagy a felsővel, vagy a nadrággal, vagy az övvel. Sokan úgy néznek ki, mint a paradicsommadár. Nem kell szürke egérnek sem lenni, de 2-3 színnél többre nincs szükség.


Nekem jobban bejön a kicsit izmosabb, vállasabb, masszívabb alkat. (De nem a kigyúrt szekrény.) Akkor már inkább kis pocak, mint kockaminta egy kapanyélen. (Kis pocak alatt 2-3 centi pluszt értek, nem egy görögdinnyét.) De azok a vékony fiúcskák nem divatból olyanok, képtelenek lennének másmilyenek lenni, ez nem ételmennyiség, hanem genetika kérdése. Az alkat nem divat. Természetesen bejönnek a nagyon vékony fiúk is, nekem az arc a lényeg. Ez most nehezen körülírható, de ha az arc tetszik, akkor minden rendben van, ha nem, akkor sajnos el van szúrva az egész.

2015. aug. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Az alkat nagyobb meghatározója tényleg a genetika, de vagyon olyan ismerősöm is aki 53-55kg között szokott lenni
2015. aug. 9. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!