Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » FESZTIVÁL! Egy nap a Szigeten....

FESZTIVÁL! Egy nap a Szigeten. Milyen táskát vigyek? Hogy megy ez az értékmegőrzés?

Figyelt kérdés

Hátizsákot veszélyes vinni (könnyebb lopni belőle, mint válltáskából)?

És hogy működik ez (valahol olvastam róla), hogy értéktárgyakat le lehet adni megőrzésre?


Ti hasonló helyzetben mit vittetek/vinnétek?

Tapasztalatok?

köszi előre is :)



2015. aug. 11. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

Én voltam már egész hétre, 2 napra, 1 napra.

De miért akarsz 1 napra hátizsákot vinni?

Lopni hátizsákból könnyebb, mert ugye a hátadon van, de válltáskából sem lehetetlen.

1. Vagy egy válltáska, ami előtted lóg

2. Övtáska ami keresztben van rajtad előre

Attól függ, milyen a stílusod.

De egy válttáskával semmi baj nem lesz szerintem. :)


Én nem is vittem semmi extrát, mert ugye piát / kaját nem lehet bevinni.

A táskámban volt: iratok, lóvé, zsepi, púder, fertőtlenítő gél, teló.


Ja igen, van értékmegőrző, be tudod adni a cuccodat.

2015. aug. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ha egy napra megyek fesztiválozni, mindig viszek egy közepes méretű táskát, meg egy övtáskát. Értékeidet soha ne hagyd a csomagmegőrzőben (igen, nem véletlenül nem értékmegőrző a neve), ha eltűnik valamid, nem vállalnak érte felelősséget. Fizetős a csomagmegőrzés. Én úgy szoktam, hogy beadom a táskát, amiben van mondjuk egy vékony pulcsi, ha hideg lesz (bár ez a mostani szigeten nem igazán veszélyeztet minket...), abban van kaja-pia, az előző ugyanis hülyeségeket beszél, vihetsz be ennivalót és innivalót is, csak korlátozott mennyiségben, és ugye alkoholmenteset. Az övtáskába teszem az értékeimet, de bármilyen kicsi táska megteszi, amivel a koncerteken is kényelmesen tudsz mozogni.
2015. aug. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
13%
szigeten nem szoktak lopni. ott hagyod a táskádat az út szélén, aztán ott is marad, vagy a talált tárgyaknál visszakapod..senki le se szarja. ilyen fesztre senki se lopni megy.
2015. aug. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Quasar07 ***** válasza:
Ovtaska. Majd jovore;)
2015. aug. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!