Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gimnáziumba milyen táskát vegyek?

Gimnáziumba milyen táskát vegyek?

Figyelt kérdés

Hátizsák vagy oldaltáska?

15L



2015. aug. 13. 20:56
 1/9 anonim válasza:

Hát ha hátizsákot veszel, az előnyösebb. Több minden fér el benne és mivel két pántja van,így eloszlik a súly. Ha oldaltáskát veszel, akkor ugye csak az egyik oldalon fogja húzni a válladat a súly, ami huzamosabb ideig gondokat okoz. Többek közt, gerincferdülést.

Én nekem volt mindkettő,majd gimnázium utolsó két évéig kimondott női táskát hordtam. Ilyen nagyobb fajtát. De nem is vittem annyi mindent benne ez tény. :D

2015. aug. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem előző évben hátitáskám volt. Most vettünk a Stradiból egy nagyobb barna táskát.:)
2015. aug. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én most ezen a heavy tools táskán gondolkodok:

[link]

Szerintetek milyen? Az oldaltáskával annyi gondom van, hogy gyalog járok az iskolába, az út kb. 20 perc.

2015. aug. 13. 21:17
 4/9 A kérdező kommentje:
*A heavy tools táska jeans színben tetszik.
2015. aug. 13. 21:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Hátizsák mindenképpen. Nem akarsz ferde garincet meg hátfájást.
2015. aug. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem amit küldtél nem igazán tetszik ,vagyis nem az én stílusom ,de nem rossz (a farmer szín)
2015. aug. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hátizsák, jó az amit linkeltél.
2015. aug. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Hat nem tudom.

Nekem ilyen taskam utoljara 3.-ba volt:D

De ha neked ilyen kislanyos a "stilusod",akkor hajra!

Az biztos,hogy en gimnaziumba mar valamivel "felnottesebb" taskat valasztanek. Es valasztottam is tavaly.:)

2015. aug. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem fő a kényelem, és olyan táskát válassz ami neked kényelmes. A hátizsák praktikusabb és valamivel jobb a gerincednek is. Én mondjuk ilyen nagyobb méretű női táskát hordok. Viszont tényleg csak a legszükségesebbeket viszem, a könyveim nagy része a szekrényemben van, illetve kb 5 percre lakok a sulitól. 17/L
2015. aug. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!