Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire gáz ha este hűvösben...

Mennyire gáz ha este hűvösben átlátszik a ruhán a mellbimbó?

Figyelt kérdés
Koncerten például. Olyan a ruha hogy nem igazán lehet alá melltartót felvenni, mert kilátszik. De jól tart a mell résznél és bélelt is. De hidegben akkor is átlátszik. Most nem tudom felvegyen-e estére.

2015. aug. 14. 16:12
 1/10 anonim válasza:
nem tudom, milyen a ruha, de sok trükk van, amivel át tudod alakítani a melltartódat! nézz utána, talán találsz valami jót! én például nem szeretném, ha átlátszana a mellbimbóm, de ízlések és pofonok!
2015. aug. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Ragaszd le a mellbimbódat! Van tapasz is erre, de megteszi egy ragtapasz is!
2015. aug. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

..vagy szigszalag :D

De én pl csipnám ha kiszúrná ;) :D

2015. aug. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szexi, ha átlátszik, szokj hozzá...
2015. aug. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Ha azt akarod, hogy loser pasik tapadjanak rád, mert a ruhádat összetévesztik a "Dugni akarok, bárkivel, akár veled is" felirattal, akkor jó lesz. Nem vagyok a magamutogatás híve, de azért az tényleg túlzás, hogy az ember nem mehet ki melltartó nélkül az utcára, anélkül, hogy egy rakás nyomorék ne képzelje azt, hogy őt és csakis őt akarja felszedni a melleivel.
2015. aug. 15. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

"Ha azt akarod, hogy loser pasik tapadjanak rád, mert a ruhádat összetévesztik a "Dugni akarok, bárkivel, akár veled is" felirattal, akkor jó lesz."

Rossz duma.

A mellbimbó a mell tartozéka, tehát akár "kemény" akár nem a felhívás, a kíváncsiság tárgya.

Egy szép mellre, egy pimaszul dudorodó bimbóra csak az impotens pasik nem indulnak be...

2015. aug. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, hanem izgató. Viszont az igaz, hogy leszólítani csak azok fognak, akik amúgy is elég "magabiztosak" és minden "lyukra" rányomulnak. De a rendes férfiakat is felizgatja.
2015. aug. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

"egy pimaszul dudorodó bimbóra"


Ez a baj a magadfajtákkal, hogy már rögtön pimaszul domborodik, mintha csak neked csinálná. Hagyjuk már. Kit érdekel, hogy tetszik, de tartsd meg magadnak, mert rohadtul nem vagyunk kíváncsiak a sok nyomorék nyomulására. Komolyan azt hiszik az emberek, hogy milyen szar dolga van a csadoros nőknek, de rájuk legalább nem liheg a fél utca, ha kihúzzák a lábukat otthonról.

2015. aug. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

#8-as nyanya! Olvasd el a kérdést, aztán vagdalkozz!

Sajnos az a baj, hogy te is közlekedési eszközként ismered a seprűt, nem takarítóeszközként...:)

Valóban: jobb lenne ha az ilyen libák csadorba burkolva nem tornáztatnák az esztétikai érzékünket!

2015. aug. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy pont nem a nyanya kategória vagyok. Tudod akkor örülnék is, ha nyomulna rám minden vesztes.
2015. aug. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!