Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen táskát hordani hétköznap...

Ilyen táskát hordani hétköznap városba, vagy ilyesmi helyekre 13 évesen nem túl csicsás?

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm a válaszokat,

egy 13 éves lány


2015. aug. 16. 00:09
 1/7 A kérdező kommentje:
leginkább a fehérre gondolta, de színválasztásban is kérném a tanácsotokat. Köszi :)
2015. aug. 16. 00:10
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyet?
2015. aug. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

ooo bocsi ilyent: [link]


vagy valami nagyobbat amibe több cucc belefér (pénztárca, telefon, kulcsok, spray, betét stb.) mégis a koromhoz illő? Köszi :)

2015. aug. 16. 00:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez jó, nem túl csicsás :) Fehéret én azért nem vennék, mert az könnyen koszos lesz:D De te tudod, milyen ruháid vannak, mihez megy jobban:) (Az én fehér táskám a fekete cicanacimtól foltos lett)
2015. aug. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Az a baj ezzel a táskával, hogy amit az előbbiekben zárójelesen leírtam, hogy jó lene ha beleférne ebben egyeltalán nem fér el maximum a pénztárca és a telefon. Őszintén szólva ez a táska is nagyon tetszik de ezt már soknak tartom: [link]
2015. aug. 16. 00:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nekem sokkal jobban tetszik! Árilag így is jobb, mint sok táska, de te tudod. Esetleg ebayen is szétnézhetsz, hátha :)
2015. aug. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő nagyon tetszik, bár én már rég elmúltam 13.. talán a második még jobban! :)
2015. aug. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!