Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen táskát vegyek 9. -be?

Milyen táskát vegyek 9. -be?

Figyelt kérdés
tudom volt már, olvastam a többi kérdést, megnéztem a vans táskákat is de azok nekem annyira nem tetszenek. Én valamilyen nőiesebb darabot szeretnék venni, viszont nem nagyon vagyok otthon a táska divatban. Mostanában sokaknál láttam [link] ilyen táskát, ez nekem nem tetszik annyira. Tudnátok linkelni képeket, vagy mondani oldalakat?

2015. aug. 16. 09:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hátitáskát vegyél,abból is vannak szép darabok! :)

Nem értem miért kell egy ilyen táskába belenyomorgatni a könyveket,9.-be annyi van,hogy még a rendes táskába is alig férsz el. Ronda lesz,salátás! Szóval ha gimibe mész,sok könyvvel,akkor felejtsd is el a kézi táskát,mert igénytelennek fogsz hatni a gyűrődött szakadt felszerelés miatt+ a kezed is fájni fog.

Ha kevés könyved lesz,és ilyet szeretnél,akkor pedig egy sima,egyszerű letisztult stílust válassz,egy színben hozzád passzolót. Azt nyugodtan viheted magaddal elegáns ruhához+ jó lesz a hétköznapi öltözékhez is.(Deichmann,CCC,egyéb cipőboltok,márkás ruhaboltoktól kezdve-kínai)

2015. aug. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenbe, mint a linkelt képen, hogy fog elférni egyáltalán az összes cuccot? Beleraksz 10 kilót és leszakad. ...vagy a karod. Szerintem se ilyet válassz, mert nagyon nem praktikus.
2015. aug. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem, pont hogy ilyet nem szeretnék, csak úgy vettem észre, hogy ez most elég népszerû. 1. Válaszoló tudnál nekem mutatni hátitáskából nôiesebb darabot?
2015. aug. 16. 10:12
 4/12 A kérdező kommentje:
Eegyébként 0.-ba megyek, Azt hiszem, hogy oda kevesebb cucc kell
2015. aug. 16. 10:13
 5/12 anonim ***** válasza:

Ilyen problémákat...

Mert mi van ha nincs divatos táskád az iskolában? Ki fognak röhögni vagy mi?:D

Nem vagyok sokkal idősebb tőled, de ez azért már szánalmas komolyan.

2015. aug. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

[link]

Szerintem ez a fajta táska elég praktikus, mivel átalakítható és 0.-ban amúgy sincs olyan sok cucc.

2015. aug. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én most voltam 0.-os. Ennél sokkal kisebb kézitáskával jártam és simán elfértem. És a kezem sem fájt egyáltalán. Bárki bármit mond,szerintem egy kézitáska jobb suliba. Tömegközlekedési eszközökön is praktikusabb. És akinek fájni szokott a háta,annak is jobb. Viszont én ezt a táskát nem ajánlom,mert nekem is van H&M-es táskám,viszont az nem bírná a mindennapi hordást. Nézz szét máshol is :)
2015. aug. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2015. aug. 16. 15:42
 9/12 anonim válasza:
Most megyek kilencedikbe es nekem egy hatitaskam lesz sotetkek baglyos:)
2015. aug. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
En leszarom a divatot. En azt hordom ami kenyelmes. :D
2015. aug. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!