Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nő és magassarkú, férfi plusz...

Nő és magassarkú, férfi plusz szandál, csak én látom ezt egyformának?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap voltam a buszon és láttam egy srácot, férfi létemre, szandálban. Kibeszéltük a buszon hogy ez milyen gáz meg stb.


Ebben kb. egyezett is a véleményünk, aztán feljött egy lány magassarkúban, arra azt mondtam, hogy szerintem ez is van olyan gáz, mint a szandál, de ebben már úgymond nem kaptam teljes egyetértést.


Most az természetes, hogy ízlések és pofonok. Annak a srácnak - szandálban barátnője is volt a buszon, szóval gondolom én, a látottakból, hogy ez számára teljesen normális. De nekem férfiként is undorító a szandál, úgymond nem látom benne így a riválist, a nő aki meg feljött magassarkúban úgymond ezzel a szememben meg a nőiességét vesztette el, vagyis gyakorlatilag ugyanolyan hatást keltett mint a szandál.


A kérdésem csak az, hogy van itt olyan aki szerint a szandál nem férfias, és a magassarkú nem nőies? Tudom, hogy nagyon sokan imádják az utóbbit, többen mint amennyien nem, de ettől én még nem állok be a sorba, szóval most nem ez a kérdés, hogy miért nem nőies vagy sem.


Szóval ha azt mondom hogy a szandál nem férfias, valószínűleg a legtöbben egyetértünk vele.


De kérdésem az is, hogy van itt olyan aki szerint a magassarkú sem nőies?


Vagy esetleg van itt olyan aki szerint a szandál férfias?


Azért ez a kettő a kérdés, mert ezekre ha van "egyetértő" válasz, akkor az úgymond "egyedi" vélemény.


Olyan válasz nem nagyon érdekel, hogy ki szerint vonzó egy magassarkú vagy ki szerint undorító egy szandál, mert hát ugye akkor a válaszoló egyértelműen nem mond semmi újat, mivel a közvéleménnyel ért egyet. Engem az érdekel, hogy aki nem áll be a sorba, és képes vonzónak látni egy szandált, vagy taszítónak egy magassarkút, az miért látja úgy?


2015. aug. 28. 14:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Az igazi férfi szandálban is férfi. Ha tudja, hogy milyet, és mivel viseljen! Mert nem mindegy!


Nőként természetesen hordok magassarkút, ha a kedvem éppen úgy tartja. De egy NŐ ugyanúgy nő lapostalpú cipőben is!

2015. aug. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baj a férfiszandálokkal, megfelelő pasin meg kimondottan férfias (elsősorban sportszandál, a bácsis szandálcipő az nem).


Milyen magassarkúra gondolsz? Mert ami nagyon magas, vagy platformos az szerintem is ronda, nem nőies, pataszerű. De a "normális" nem zavar.

2015. aug. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz olyan, aki szerint a magas sarkú nem nőies. A férfi szandál pedig egyesek túlreagálják, mások nem. Én pl olyan vagyok, hogy nem nagyon érdekel ki, hogy öltözik, inkább az egyedit szeretem, mint a birka egyformaságot. A magas sarkús nő csak akkor taszítana, ha qvásan nézne ki, a szandis férfi meg ha trapli lenne, béna zoknival.
2015. aug. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

a magassarkú témát úgy ne feszegessük, de hogy válaszoljak a kérdésedre, a magassarkúval az a bajom, hogy nem egyenesen fekszik rajta a női láb, ezért olyan mintha bábú közlekedne.


ITt egy kép:

[link]


Csak hogy pontos választ adjak, látod hogy a magasítás egyenlő azzal, hogy a női talp nem egyenesen hanem így elferdülve megy bele a cipőbe. Mikor közben a női talp önmagában is csinos és habár szexuálisan nem vonz, szeretem megnézni, nyáron meg főleg, mert aranyos stb.


De most egy magassarkú pl. tönkreteszi ezt a látványt. Olyan mintha a kutyáról levágnánk a szőrét 0-ssal.


De ezt a témát ne feszegessük...


A másik válaszolónak van 2 ismerősöm, egyik szintúgy gondolkodik erről a magassarkúról ahogy én, a másik szimplán csak nem preferálja, de nem is zavarja. Tudom hogy vannak ilyenek de 100 férfiből ha talán 10 az aki így gondolkodik, de így átlagolni is hülyeség.


Szandál az már számomra undorító :) Mindegy hogy zokniban vagy anélkül...

2015. aug. 28. 15:00
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mitől férfiatlan egy férfiszandál. Azért férfiszandál, hogy férfiak hordják.


Pl.:

[link]


Nem vágom milyen esztétikai rendszer szerint kéne berohadnia nyáron minden pasi lábának. De ha én elvárom, hogy békén hagyjanak azzal, mit veszek fel, szoknya van-e rajtam vagy nadrág, magas vagy lapossarkú, rövid-e a hajam (igen, az. :) vagy hosszú, akkor én se várhatom el, hogy valaki a kedvemért a kényelmét feláldozza.


A magassarkú meg baromi nőies, én nem azért nem hordom, mert nem az, hanem mert nem vagyok hajlandó a nőiességért a lábam egészségét hazavágni.

2015. aug. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#5-ös épp ezt mondom hogy te nőiesnek nevezed én nem, te nem mondasz újat mivel beállsz a közvélemény mögé, de amit én írok az már meglepőbb információ.


De ettől még tisztában vagyok azzal hogy a férfikanál 100-ból 90-nek bejön, ez van, de engem egyenesen irritál és ezen az se változtat, ha 10000-en beírják hogy nőies. Ezért mondtam hogy ilyen hozzászólás nem kell, mert nem szeretnék veszekedésbe torkolni itt.

2015. aug. 28. 15:28
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a Krisztiuspapucs, avagy az az igénytelen tépőzáras szandál minden férfit ocsmánnyá tesz, mert annyira sikktelen, gusztustalan, főleg zoknival. A férfiak nem lábszépségversenyre mennek, kényelmesnek meg a sportcipő is kénelmes, főleg egy jól szellőző futócipő. VIszont a ronda nagy láb szőrős formátlan ujjakkal, gombás körmökkel nem túl esztétikus és általában ilyenek veszik fel a szandált. Na most azt nem tudom, mitől volt az a bizonyos női magassarkú taszítő, mert alapesetben a magassarkú tud szép, igényes lenni, stílus kérdése. Egy alacsony nőn nagyot dob. Egy zsiráf 180 felett meg nevetségesen néz ki benne, de azért felveszik azok is, hogy még hosszabb legyen az amúgy is km hosszú lábuk. Ami ha ápolt, nem taszító.
2015. aug. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Az már a te bajod ha fel tudod magad dühíteni azon, hogy a többség szerint a magassarkú nőies. Én csak azt nem értem, hogy mire jó ennyire hangoztatnod hogy így meg úgy hű de más véleménnyel vagy mint a többség, és ezáltal úgy jön le mintha jobbnak tartanád magad másoknál... meg úgy beszélsz, mintha a közvéleménnyel egyetértő emberről 100%osan tudnád, hogy az biztosan nem a saját véleménye is egyben. Abban tudok csak egyetérteni veled hogy férfin nyomi a szandál. DE ettől függetlenül nem bírálok érte senkit mert mi a szarnak? : D Ha annyira kényes vagy rá hogy könnyezik tőle a szemed, az már a te bajod, nem kötelező utcára menni, és mások meg végképp nem fognak azért megsülni hogy a vizuális értékrended ne szenvedjen károsodást. :)

N

2015. aug. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
szerintem a lányokon a saru szerű papucsok a nagyon igénytelen, mintha mezítláb mászkálnának
2015. aug. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Engem nem dühít, hogy a pasik 90%-ának bejön a magassarkú. Csak azt nem szeretem, amikor engem is abba a 90%-ba akarnak beletolni, úgysem fogok belemenni.


Az érdekelt hogy aki még a 10%-ba tartozik, az hogy vélekedik róla.


De ha már említetted a magassarkút meg a magasságot, én 183 cm vagyok, számomra előny ha egy csaj 1 fejjel kisebb is akár. Nos, magassarkú mégiscsak ezt a "különbséget" ami mondhatjuk hogy női genetika, mivel elmondható általánosságban hogy a férfi magasabb a nőnél, próbálja meg kijavítani, mikor tök felesleges.


Ha most azt kérdeznék tőlem melyik a legjobb csaj magasság méret amit úgy ideálisnak érzek magamnak az a 165~175 cm környéke.


Viszont ha már valaki pontosan belepasszol ebbe a "megfelelhetetlen" elvárásba (mivel alapjáraton hidegen hagy, ki milyen magas, független attól hogy preferálom az alacsonyabbakat), akkor az is felbosszantana, ha ezt az "előnyős" tulajdonságát egy magassarkúval hamísítaná meg.


De mondom nincs bajom a magassarkúval, mert a férfiak 90%-nak bejön, csak azt nem szeretem amikor rámerőltetik. Én perpill biztos nem tudnák úgy randizni hogy a nőn magassarkú van. Engem kifejezetten irritál, úgymond ahogy fentebb írtam, átmenetileg megöli a nőiességet.

2015. aug. 28. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!