Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, szerintetek jól néz ki...

Fiúk, szerintetek jól néz ki ha egy lány napszemüveget hord vagy jobb anélkül?

Figyelt kérdés

2015. aug. 29. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:

A földön 3,5 milliárd nőnemű él körülbelül, ebből 25% a 15-35 közötti korosztály ami 750 milliót jelent, szerinted ennyiből nincs olyan akinek jól áll és olyan is akinek egyáltalán nem?

Szóval kicsit erős általánosítás lenne ha azt mondaná bárki is hogy igen vagy nem.

2015. aug. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azokat az óriási napszemüvegeket amik kitakarják a lány fél arcát igazán lehetne hanyagolni.. :)
2015. aug. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem a divatot követi, hanem olyat hord ami illik is hozzá, akkor jól néz ki. De manapság mindenki pilótát hord meg egyéb rondaságokat... az nem épp nyerő.
2015. aug. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Fiúk, szerintetek jól néz ki ha egy lány retina károsodott vagy jobb anélkül?
2015. aug. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na ne mondd már, hogy napszemüveg nélkül retinakárosodott lesz valaki fixen, ha nem bámul egész nap a napba akkor semmi baja se lesz.
2015. aug. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem mondom h rajtam fú de jól állnak a napszemüvegek,de kerestem olyat,ami azért nem feltünően rossz.

csak azért mert nem állnak szuperül a napszemüvegek,attól még abban vezetek,mert fontosabb h ne zavarjon az erős fény,mint hogy nekem kevésbé állnak jól a szemüvegek.(és ha a városban sétálok sem veszem le,mert komfortosabb,és legalább nem hunyorgok) :)

2015. aug. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyet hord...
2015. aug. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Miért kellene megfelelni a fiúknak? Én azért hordom mert belesüt a szemembe a Nap. A véleményük nem érdekel.
2015. szept. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!