Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi tortenik akkor, ha rendelte...

Mi tortenik akkor, ha rendeltem valamit az internetrol, de visszamondtam?

Figyelt kérdés

Irtam nekik e-mailt is, hogy meggondoltam magamat, illetve sms-t is irtam nekik.

Megis azt latom, hogy az van kiirva, hogy nem tudtam utolerni. Ha tegyuk fel nem kaptak meg az uzeneteimet, akkor mi lesz, elkuldik a futarral, vagy hogy?


2015. szept. 7. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket és mondd le, mert lehet az e-mail elveszik a sok rendelés között. Én is rendeltem Media Marktból, majd lemondtam és mire visszajelzett az ügyfélszolgálat már kiküldték.
2015. szept. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1x hivtak, es miutan eszrevettem irtam nekik egy uzenetet. Az megis iras, megmarad.
2015. szept. 7. 19:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs benned annyi gerinc h felhivd őket hogy bocs felelőtlen barom vagyok mégse kell?

Lehet az írásnak nyoma van de az lehet egy hét is mire elolvassak gondolod csak te irogatsz nekik?

2015. szept. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!