Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Alacsony lány is felvehet...

Alacsony lány is felvehet bokáig érő kabátot vagy az nagyon előnytelen?

Figyelt kérdés
2015. szept. 8. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
én nem venném fel(155cm/23N)
2015. szept. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felvehet, ha nem zavarja, hogy optikailag összenyomja. Mondjuk én nem törődök ilyen hülyeségekkel, ha tetszik valami és az a látvány is tetszik, amit a tükörben látok, akkor felveszem :D
2015. szept. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Felvenni bármit felvehet, max előnytelen. Szeintem térdig érőnél hosszabb már nem előnyös egy alacsony lánynak.
2015. szept. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előnytelen eléggé. Bár ha vékony vagy, magassarkúval és egy jól eltalált fazonban nem feltétlenül borzalmas.

(Hozzátenném, nem túl praktikus viselet szvsz. Alkalmakra vehetsz egy hosszú szövetkabátot, de hétköznapra nagyon felejtős. Közlekedni nem a legjobb benne, latyakos időben többet lesz a tisztítóban, mint rajtad, ha meg kocsival jársz mindenhova: pocsék benne vezetni is. :D)

2015. szept. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tetszik és jól érzed magad benne akkor miért ne.
2015. szept. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!