Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mi az, amit ciki...

Szerintetek mi az, amit ciki suliba felvenni?

Figyelt kérdés
Kort es nemet is legyszi :)

2015. szept. 20. 11:55
 1/5 anonim válasza:
23%
Rövidnadrágot harisnyával, magassarkút hátizsákkal, airmax-et inggel... most ennyi jutott eszembe.
2015. szept. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Túl rövidet, nem "alkalomhoz" illőet. Ezalatt értem azokat a ruhákat, ami már az estélyi kategóriát súrolja (láttam olyat). A túlzott igénytelenség is béna, pl melegítő szett. Cicanadrág olyan felsővel, ami nem hosszított... brr :S

magassarkú minivel/shorttal.

A harisnya rövidnadrág kombó annyira nem gáz szerintem, szoktam látni ilyen divatoldalaklon is lányokat olyan ruhában, nézhet ki jól.

Engem a haspóló is kiborít, főleg röviddel. Még hosszított derekú nadrággal el is megy.

Most nekem se jut több eszembe

15/L

2015. szept. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Zokni szandál... ááááááááááááááááááááááááááá kiráz tőle a hideg brrrrr :D
2015. szept. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Minden ruha ciki, ami nem illik az adott ember testalkatához is és az alkalomhoz is.
2015. szept. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem minden, ami egyszerűen nem odaillő, a többi pedig már egyéni ízlés kérdése. Szerintem ciki a túl laza, úgymond otthoni szerelés is meg a túl csinos, elegáns, bulis öltözék is. Szoktam látni, főleg fiúkat melegítőben járni a suliba...nem tudom, néha elmegy meg mert azért mégsem mind az a tipikus "otthon fetrengek az ágyon mert nincs semmi dolgom és csak felkapok valamit mert nem kell mennem sehova" stílus. A "túlöltözöttség" meg inkább lányoknál szokott jelentkezni, bár fiúkat is láttam már zakóban, ingben, nyakkendővel mászkálni, de több lányt látok magassarkúban, koktélruhában sétálgatni a folyosón. Én nem azt mondom, hogy ez nem jól néz ki mert de, a legtöbbeknek jól áll és jól néznek ki, csinosak, de szerintem nevetséges mert ez csak egy iskola és ez túlzás. Valamint sokszor közönségesen öltöznek fel vagy mondjuk olyan ruhákat húznak fel, ami mondjuk egy buliban elmegy, de suliba már nem való. Gondolok itt túl mély kivágású vagy átlátszóbb felsőkre, túl rövid szoknya/rövidnadrág, croptop/haspóló nem magasított derekú nadrággal... Nálunk például van egy lány a suliban, aki olyan rövid ruhákat hord, hogy lépcsőzésnél konkrétan kint van a bugyija és természetesen a cicanadrágot is úgy hordja, hogy még véletlenül se takarja egy felső a fenekét...Viszont ezek olyan általános dolgok szerintem, mint a zokni+szandál vagy a rövid felső+cicanadrág, amiket jó ízlésű ember nem hord, tehát nem kimondottan sulira vonatkozik.
2015. szept. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!