Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vehetnék/rendelhetnék...

Hol vehetnék/rendelhetnék valami hasonló táskát?

Figyelt kérdés

Gondolom mondanom sem kell, hogy jó lenne nem horror áron. De mivel annyira tetszik, minden linket megnézek, még a nagyon drágákat is.

Valami ezekhez hasonlókra gondoltam:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Tudom, hogy némelyiken látszik a márka, de azért reménykedem egy olcsóbb változatban.:D



2015. szept. 29. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Ebay, Aliexpress, SheInside, Newdress, Dresslink, Choies, Dressgal, Romwe.


Remélem tudtam segíteni :D

2015. szept. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Bármelyik tucat-divat boltban.
2015. szept. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1: Ismerem őket, de majd megnézem, köszi. :D


#2: Nem hinném, hogy egy egymillió forintos Prada táska tucat lenne... De még ha a márkát nem is nézzük, nem hiszem, hogy ezek olyan tucat darabok.

2015. okt. 1. 06:53
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

De, a kinézete teljesen tucat.


Manapság minden divatmajom ugyanígy kinéző, dobozalakú táskákat visel, kizárólag könyökhajlaton. És mellé kifordítja a csuklóját is, hogy még menőbb legyen.

Ilyet a H&M-ben, vagy bármelyik másik hasonló boltban is lehet kapni, csak más a márkája, és olcsóbb. Tucatcucc.


[link]


[link]


[link]


[link]

2015. okt. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Még mindig nem értek egyet. Ezek designer darabok. A designer cuccok meg egyediek. És különben is, ki mondta, hogy én könyökhajlaton szeretném viselni??? Gyűlölöm azokat a plázacicákat, akik könyökhajlaton kifordított csuklóval vonulnak...

Amik a H&M-ben vannak, azok meg nem tetszenek, nem hasonítanak ezekre.

2015. okt. 1. 17:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy dizájnerdarabok, nem lesznek egyediek. Valójában a világ összes táskáját dizájnerek tervezik legyen az kínai, vagy Gazdagék egymilliós táskái. Azért nem egyedi, mert pont úgy néz ki, mint bármelyik másik. Ergo sok van belőle. Egyedi az, ha valami nem hétköznapi, vagy kézzel varrott, esetleg saját magad/ismerősöd által tervezett...etc. És a fő, hogy nem hasonlít a sok másikra. Az nem egyedi, ha egy felkapott dizájner megcsinálja a sokmilliomodik ugyanolyan táskát...
2015. okt. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!