Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a különbség a rockerek és...

Mi a különbség a rockerek és a punkok között az öltözködést illetően?

Figyelt kérdés
a nem "extrém" dolgokra gondolok, úgymint pl. a punoknál a piros kakastaréj haj, meg ilyenek.

2015. okt. 4. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Normális öltözködés miért nem jó neked?Meg kell mondanom, hogy egyik öltözködési stilussal sem szimpatizálok.
2015. okt. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Punkoknál előfordul piros fűző a bakancsban.
2015. okt. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

másodiknak köszi :)

elsőnek meg: nem értem a válaszodat. ki mondta, hogy én így öltözködöm? o.O

2015. okt. 4. 18:14
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
A punkok olyanok,mint a csövesek.A rockkerek csak szimplán furán néznek ki.
2015. okt. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Mind a kettőt megnézik az emberek, de a punkok feltünőbbek. Míg a Rockerek inkább sötétebb cuccokba járnak, addig a punkok rikító cuccokba, piros/kék cicanadrág (lányoknál) kockás csőfarmer, mely piros, fekete kockákkal (fiők, lányok egyaránt) és persze a hajuk színesebb. De nem zárja ki azt, hogy egy sima rocker ne vehetne fel ilyen cuccokat.


"Az utcán ha mész, téged midnenki néz, bámulnak rád, pedig ereidben ugyanaz az a vér. Ilyennek születtél" :)

2015. okt. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azért megsúgnám, hogy a "rock" gyűjtőfogalom, és ezerféle rocker létezik. Egy punk is lehet rocker. Pont úgy, ahogy láthatsz glam rock, és hard rock bandákat is. Kicsit sem hasonlít a kettő, pedig mindkettő rock. Érted...

Ez majdnem olyan volt, mintha azt kérdezted volna, mi a különbség a kutyatej, és a lágyszárúak között. Nem összehasonlítható a kettő, az egyik sokkal tágabb fogalom.

2015. okt. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Fáj az igazság,igénytelen tahók?
2015. okt. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, ezt most kinek mondod?
2015. okt. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én pl rocker vagyok, mégse öltöztem soha annak, egy-két zenekaros pólót leszámítva.
2015. okt. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
jéézusom ez sértés- ideájaiben elég más a kettő, elég szar hogy ezt senki sem képes megkülömböztetni olvasd el a rottent
2015. okt. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!